Φροντίδα Σχετικά με το νέο κλουβί του Σεμπάστιαν (lovebird)

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης jimsim
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

jimsim

PB New Member
Εγγραφή
4 Αυγ 2017
Μηνύματα
314
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Γεια σας σκευτομαι να παρω ενα νεο κλουβι στον σεμπαστιαν και λιγο μεγαλυερο θελω να μου πειτε αν το κενο αναμεσα στα καγκελα ειναι οκ κατω εχω φοτο το κλουβι και τις πληροφοριες πειτε και γνωμες
 

Συνημμένα

  • κλου.webp
    κλου.webp
    51,2 KB · Προβολές: 50
  • bi.webp
    bi.webp
    71 KB · Προβολές: 54
Τεράστιο κλουβί για 1 λοβάκι...όχι οτι θα είναι κακό, αντίθετα παλατάρα!
Αν κατάλαβα σωστά το διάκενο στα κάγκελα είναι μισή ίντσα, δηλαδή περίπου 1,25 εκατοστά, οπότε κάνει για το είδος αυτό.
Προσοχή θέλει η μεγάλη πόρτα μη σου φεύγει όταν την ανοίγεις για καθάρισμα ή ανεφοδιασμό.
Σε τι τιμή το βρήκες και πόσο το συνολικό κόστος με μεταφορικά;
 
Τεράστιο κλουβί για 1 λοβάκι...όχι οτι θα είναι κακό, αντίθετα παλατάρα!
Αν κατάλαβα σωστά το διάκενο στα κάγκελα είναι μισή ίντσα, δηλαδή περίπου 1,25 εκατοστά, οπότε κάνει για το είδος αυτό.
Προσοχή θέλει η μεγάλη πόρτα μη σου φεύγει όταν την ανοίγεις για καθάρισμα ή ανεφοδιασμό.
Σε τι τιμή το βρήκες και πόσο το συνολικό κόστος με μεταφορικά;


αχχχ ευχαριστω ειναι σε φανατσικη τιμη ειναι 15 ευρο και δωρεαν μεταφορικα θα το παρω κατα 99% αφου λες οτι θα ειναι ανετο για τον σεμπαστιαν...
 
  • Like
Αντιδράσεις: lina
ειναι σε φανατσικη τιμη ειναι 15 ευρο και δωρεαν μεταφορικα ...
Δε μου άρεσε αυτό...ψάξε το καλύτερα μην είναι απάτη
Είναι πολύ χαμηλή η τιμή του για ένα τόσο μεγάλο κλουβί και δωρεάν τα μεταφορικά επίσης δύσκολο για το βάρος και τον όγκο του...
 
15 ευρώ; Από που;
ebay

Δε μου άρεσε αυτό...ψάξε το καλύτερα μην είναι απάτη
Είναι πολύ χαμηλή η τιμή του για ένα τόσο μεγάλο κλουβί και δωρεάν τα μεταφορικά επίσης δύσκολο για το βάρος και τον όγκο του...

ειδα και feedback απο αγωραστες και εμειναν ικανοποιημενοι...
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Αποκλείεται να έχει 15 € το συγκεκριμένο κλουβί.
Μήπως το έχουν βάλει για πλειστηριασμό (ή πως λέγεται;)
Δηλαδή ξεκινάει από μια χαμηλή τιμή και πρέπει να είσαι συνέχεια μέσα και να βάζεις λεφτά και θα φτάσει λογικά κοντά στο 100άρι!
Είμαι σίγουρη ότι κάτι τέτοιο παίζει.
Αν είχε όντως μόνο 15€ δεν θα το έπαιρνα για κανένα λόγο, θα σκεφτόμουν και πόσο τοξικά θα είναι τα υλικά!
 
Μα τωρα 15 ευρω τετοιο κλουβι δεν υπαρχει περιπτωση! Εδω με 15 δε παιρνεις μικρο κλουβακι που λεει ο λογος! Πλειστηριασμος ειναι πιστευω εγω! Βασικα βαλε μας και το λινκ να το δουμε, να δουμε τι γραφει!
 
Αν είχε όντως μόνο 15€ δεν θα το έπαιρνα για κανένα λόγο, θα σκεφτόμουν και πόσο τοξικά θα είναι τα υλικά!



Αυτό για τα κάγκελα στην περιγραφή λέει ότι είναι επικαλούμενο με ένα αντιτοξικο στρώμα π τι έψαξα και τι είδα και στα ακριβότερα κλουβια το λέει και στα μεγαλύτερα για ζακο πχ και μεγάλα είδη...
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
και αμα δεν ειναι καλη
Με τόσα χρήματα υπάρχει υπόνοια πως δεν θα είναι και ότι καλύτερο... αλλά όμως είναι πειρασμός να μην το παραγγείλεις.
Να μας πεις όμως αν το πάρεις γιατί σε παρόμοιες με χαμηλές τομές περιπτώσεις... Δύσκολα φτάνει Ελλάδα...
 
Βασικα το κλουβι οταν ερθει δεν θα το χρησημοποιησω τωρα θα το χρησημοποιησω του χροβου το καλοκαιρι γιατι τωρα δεν εχουμε χωρο στο σπιτι. Οταν ερθει βεβεα θα το ανοιξω(υποθετω δεν θα ερθει συναρμολογιμενο αλλα σε κοματια) για να τοτσεκαρω και να σας πω κιολας πω ειναι.ΑΝ ολα πανε καλα και το κλουβι ειανι οκ τουλαχιστον του χρονου ο μικρος θα ειναι ποιο ανετα απο οτι ειναι τωρα και θα εχει παραπνω χωρο να κινηθει...
 
Back
Top