Φροντίδα Σχετικά με το νέο κλουβί του Σεμπάστιαν (lovebird)

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης jimsim
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
να σας ενημερωσω οτι τα κλουβια τελειωσαν τα αποθεματα απο τον συγκεκριμενο πωλητη. Επισης σημερα ελαβα μυνημα που μου ειπε οτι ημερε το εστειλε οταν το παραλαβω θα σας πω περισσοτερα.
 
Όπως είπα όμως και ποιο πάνω δεν θα το χρησημοποιησω ακομα οπότε.. Από έτσι οπγ το παραλάβουν μέσα τις κούτες τσι θ το πάμε στην αποθήκη. Μπόι να ανοίξω μια κούτα μόνο γα α δω την ποιότητα από τα καγκελα
 
Ε θα ανοίξω μια κούτα για να δω τα κάγκελα εκτός από αυτά τι άλλο μπορεί αν χρειάζετε αν Τσεκαρω;
Ότι είναι ολόκληρο το κλουβί, ίσως να λείπει κάτι
 
οντως αν ειναι το κλουβι οπως στην φωτογραφια πραγματικα θα ειναι οτι πιο τελειο εχω δει ανοιξα σημερα τον συνδεσμο με το κλουβι και μου εβγαλε ενα παρομοιο τριωροφο αλλ σε ξυλινο περιμενουμε νεα
 
οντως αν ειναι το κλουβι οπως στην φωτογραφια πραγματικα θα ειναι οτι πιο τελειο εχω δει ανοιξα σημερα τον συνδεσμο με το κλουβι και μου εβγαλε ενα παρομοιο τριωροφο αλλ σε ξυλινο περιμενουμε νεα
Αυτή τη στιγμή πουλάνε παλι το ίδια απλά αντί για 15 έχει και 5€ μεταφορικά δηλαδή 20 σύνολο
 
Καλησπερα τη γινεται με το κλουβι;
σημερα ελαβα ειδοπηοιτηριο απο το ταχυδρομειο μεσα στην βδομαδα θα παμε να το παρουμε και θα σας ενημερωσω!
 
Back
Top