Γενικά Τάισμα μαλινουά 12 ημερών

astrapogiannos

PB Member
Εγγραφή
12 Νοε 2007
Μηνύματα
1.650
Πόλη
Κάτω Σούλι
ενα βιντεακι απο τα δικα μου μαλινουα που ταιζω στο χερι συνεχως καθε τρεις ωρες μιας κα ιοι γονεις δεν φανηκαν αξιοι των καταστασεων, ελπιζω να βοηθησει κα ικαποιον νεο στο ταισμα
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
απο 5 ημερων αρη, εχω τρελλαθει στο ταισμα και αν προσεξες στο τελος του βιντεο εχω αλλα 6 μικρα που ταιζω{δειχνει 4 φωλιες} ολα συνολικα ειναι απο 9 μεχρι 12 ημερων
το καλο της υποθεσης ειναι οτι θα εχω πουλακια που θα με γνωριζουν πολυ καλα
 
Περνα και απο εδω Λευτερη στα κενα σου γιατι εχει πιαστει το χερι μου να ταιζω😛
Βλεπω το εχεις κανει απιστημη το ταισμα γρηγορο και εναλλαξ


Εγω με την Kaytee αρχιζω απο δευτερη μερα εαν δω αδιαφορια, με τετεια ποσοστα φετος δεν ειναι για να χανουμε μωρα λογο αμφιβολιων

ΜΦΧ
Πανος
 
πανο εγω ταιζω με CeDe γαλα για νεοσσους,τι να κανω αμα αρχισω να χανω κα ιπουλια απο πεινα αστα να πανε θα πανε τα ποσοστα μου, ειναι ηδη χαλια...
 
Λευτέρη αυτό θα πεί επαγγελματικό τάισμα! Βλέπω πως έχεις πολύ αναπτυγμένο το πατρικό φίλτρο! Εύγε! Προσλαμβάνεσαι!:D
 
Ποπο φιλε σε λιγο θα φανε και εσενα. Να τα χαιρεσαι. Και μπραβο σου ρε μεγαλε εχεις πολυ κουραγιο.
 
Συγχαρητήρια ελευθέριε χαράς το κουράγιο σου, αλλά όπως είπες δεν είναι να χάνεις πουλάκια από πείνα.
Υ. Γ. Ελευθέριε τώρα που πήρες το κολάι με το youtube ανεβασέ μας και κανένα άλλο βιντεάκι(με τα πουλάκια σου-με το χώρο εκτροφής-με τα κλουβιά σου-με παρασκευή αυγοτροφής ή ότι αλλό νομίζεις εσύ)γιατί καλές και οι φωτογραφίες αλλά αλλή χάρη έχει το βίντεο.
 
Μπράβο Λευτέρη για την υπομονή σου. Εγώ το έκανα λίγο καιρό και το βρήκα αρκετά κουραστικό. Πάντως με εξέπληξε το πόσο γρήγορα τα ταίζεις.
 
παιδια θα ανεβασω και αλλα βιντεακια να δειτε διαφορα χρησιμα πραγματα {κατα την γνωμη μου} λιαν συντομως να εισται καλα παντως ευχαριστω ολους
 
Back
Top