Παρουσιάζω Ταχυδρομικά περιστέρια πτήσεις

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης George98
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

George98

PB Known Member
Εγγραφή
19 Μαϊ 2015
Μηνύματα
2.599
Πόλη
Θεσσαλονίκη
Ένα βίντεο με τα ταχυδρομικά μου περιστέρια στο αέρα! (δεν είναι και το πιο καλό βίντεο αλλά υπόσχομαι να εμπλουτίσω την παρουσίαση με άλλα ένα-δυο βίντεο)
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Εμένα μου άρεσε... Πάντα η αρχή είναι δύσκολη.
Θα περιμένουμε και τα επόμενα..
βασικά κουνιέται αρκετά αλλά θα προσπαθήσω να φτιάξω ένα σταντ για την κάμερα πριν το επόμενο
αλλά και αυτά τα άτιμα δεν με βοηθάνε πετούν με απίστευτη ταχύτητα!
 
βασικά κουνιέται αρκετά αλλά θα προσπαθήσω να φτιάξω ένα σταντ για την κάμερα πριν το επόμενο
αλλά και αυτά τα άτιμα δεν με βοηθάνε πετούν με απίστευτη ταχύτητα!
Ταχυδρομους δεν ηθελες; 🙄:D
 
Γιώργο δικά σου είναι;
 
τα περιστέρια σε ώρα φαγητού (ένα δείγμα βασικά δεν είναι όλα τα περιστέρια μαζί)
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Συγχαρητήρια Γιώργο, όμορφα πουλιά και ήρεμα. Τα μαύρα σου είναι υπέροχα. Καλά πετάγματα.
 
Άλλο ένα βίντεο δυστυχώς όχι με πτήσεις αλλά με καθαρά και κοντινά πλάνα ελπίζω να σας αρέσει :
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Ακόμα ένα βίντεο με πτήσεις και πολύ κοντινά πλάνα στον αέρα! ίσος το καλύτερο σε σχέση με τα προηγούμενα :
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Γυρνάνε γρήγορα πίσω;
αν πεινάνε μέσα σε 5 λεπτά είναι πάλι πίσω 😉 αλλιώς απολαμβάνουν το έξω
Ποσο το χαιρονται ε;
αυτό ακριβώς, για αυτό μου αρέσουν είναι κατοικίδια αλλά και ελεύθερα μαζί ! Δεν τα δεσμεύει τίποτα κι όμως ξαναγυρίζουν σε εσένα!
Όλο κόλπα μου είσαι με τα βιντεάκια :)
έτσι είναι Greek Birds TV ! 😀 :D
 
Υπέροχα είναι και στις φωλιές τους και όταν πετούν! Δεν πάνε πιο μακριά Γιώργο; (δεν έχω ιδέα από περιστέρια:D)
 
Ποσο το χαιρονται ε;
Υπέροχα είναι και στις φωλιές τους και όταν πετούν! Δεν πάνε πιο μακριά Γιώργο; (δεν έχω ιδέα από περιστέρια:D)
απο μόνα τους πάνε σε απόσταση μέχρι και μισό χιλιόμετρο αλλά αν τα αφήσεις απο μακριά γυρνάνε απο παντού... ακόμα και 1000 χιλιόμετρα!
 
Back
Top