Γενικά Τα καμάρια τα κοκατίλ μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης inpense
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
ειχα σκεφτει να βαλω ειδικη αμμο αλλα σκεφτηκα οτι θα ειναι πιο επικινδυνο
βαζω εφημεριδα καθε 1 ή 2 μερες το πολυ και μια φορα τη βδομαδα πλενω το κλουβι με καυτο νερο στο ντουσ και σαπουνι;
το δαχτυλιδι γραφει και κατι αλλο αλλα δεν ειμαι μπροστα στο κλουβι γαι να σας γραψω τι λεει;
ευχαριστω ολους καταρχην για το καλως ηρθες και δευτερον ευχαριστω για τα καμαρια μου

:Dη εφημερίδα είναι χειρότερη γιατι το μελάνι τη δεν ειναι κατάλληλο!
 
Το αυγο επιτρεπεται βρασμενο και κομμενο στη μεση με το τσοφλι να το δινεις. Ειναι πολυ καλη πηγη ασβεστιου! :D Με το χαρτι δε νομιζω οτι υπαρχει προβλημα. Το τρωνε; Εγω εφημεριδες βαζω...
 
δεν εχω παρατηρησει κομμενεσ εφημεριδες τοσο καιρο ουτε τα εχω δει να τρωνε τις εφημεριδες. Βασικα τα εχω δει να ειναι στον πατο του κλουβιου μονο μια φορα και μονο το αρσενικο
 
πολυ ομορφα... Να τα χαιρεσαι...

οσο για τις εφημεριδες θα συμφωνησω απολυτα με τη θεοδοσια... Ειναι τοξικες

καλυτερα χαρτι a4 εκτυπωτη η ακομη καλυτερα αμμο...
καλα θα ηταν να υπαρχει κ πλεγμα στον πατο του κλουβιου... Κ οπωσδηποτε συχνη αλλαγη του υλικου καθαριοτητας οποιο αν ειναι αυτο...
 
πολυ ομορφα... Να τα χαιρεσαι...

οσο για τις εφημεριδες θα συμφωνησω απολυτα με τη θεοδοσια... Ειναι τοξικες

καλυτερα χαρτι a4 εκτυπωτη η ακομη καλυτερα αμμο...
καλα θα ηταν να υπαρχει κ πλεγμα στον πατο του κλουβιου... Κ οπωσδηποτε συχνη αλλαγη του υλικου καθαριοτητας οποιο αν ειναι αυτο...
😛δοκιμασα τις Α4 και δεν κανει.. Θα παίρνω μεγαλύτερες😛
 
καλα οκ, σημασια εχει η ποιοτητα του χαρτιου... Κ συγκεκριμενα το οτι δεν εχει πανω μελανι...
απο κει κ περα οτι κανει στο κλουβι του καθενος! 😀!
 
φοβαμαι οτι αμμα βαλω αμμο θα βαζω σκουπα καθε μερα
θα το δοκιμασω και ελπιζω να μην εχω τη αγγαρεια της σκουπας.
 
δυστηχως το κλουβι δεν εχει σχαρα. Οσο για χαρτι εχω φορτωμενη μια αποθηκη α4 α3 α2 α1 λογω δουλειας. Μαλλον θα δοκιμασω χαρτι α3 και αμμο απο επανω
 
καλα οκ, σημασια εχει η ποιοτητα του χαρτιου... Κ συγκεκριμενα το οτι δεν εχει πανω μελανι...
απο κει κ περα οτι κανει στο κλουβι του καθενος! 😀!
+1

😛επισης το καλυτερο χαρτί ειναι το φωτογραφικό😛 πολυ καλο! Χεχε (αστειεύομαι)
 
Μπορει καποιος να μουδωσει λιγες οληροφοριες για sun conures(τιμη, διστασεις κλουβιου, ευκολο ή δυσκολο πουλι, διατροφη)
ευχαριστω
 
Back
Top