Γενικά Τα νέα μου budgies

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ermis1
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

ermis1

PB New Member
Εγγραφή
6 Φεβ 2016
Μηνύματα
153
Πόλη
Αθήνα
Καλή σας μέρα, να δώσουνε το παρών τα δύο μικρά τα οποία δεν γεννηθήκανε προγραμματισμένα, αλλά με αιφνιδίασε και εμένα το ζευγάρι μιας και ήταν υποτίθεται σε διαδικασία γνωριμίας. Είναι 15 ημερών το μεγάλο κ 12 το μικρό.
rsz_3img_20161114_100546.jpg
 
Είχα σκοπό να τα έπαιρνα στα χέρια ποιο μετά, αλλα όπως παρατηρήσατε απο τα πόδια ήταν χάλια η φωλιά απο κουτσουλιές κ τροφές οπότε είχαμε καθαριότητα και την πρώτη επαφή. Δεν μπορώ ακόμα να διακρίνω τα χρώματα το ένα όμως είναι ποιο ανοιχτό στα χρώματα απο το άλλο. Μπαμπάς paid μαμά το μπλε με άσπρο, σε λίγες μέρες θα μας δείξει. Πάντως απο ότι παρατηρώ το κάθε ένα έχει διαφορετική συμπεριφορά,το μεγάλο είναι ήσυχο ενώ το μικρό είναι στην ''τσίτα"
 
Να σου ζήσουν τα μπεμπέ σου Γιώργο! Νομίζω ότι πρέπει κινήσω διαδικασίες για την δημιουργία ενός Μπάτζιβρεφονηπιακού σταθμού ! Για τις εργαζόμενες Μπατζιμάνες! 😛
 
Να σου ζήσουν τα μπεμπέ σου Γιώργο! Νομίζω ότι πρέπει κινήσω διαδικασίες για την δημιουργία ενός Μπάτζιβρεφονηπιακού σταθμού ! Για τις εργαζόμενες Μπατζιμάνες! 😛
εγώ πάντως έχω αρχίσει να εξοπλίζομαι για να τους ξεκινήσω σιγά - σιγά τα μαθήματα :D
rsz_sket.jpg
 
Μιάς και είναι τα πρώτα μου μωρά θα γίνουν παρεάκι μου,ιδικά το μικρό αριστερά μου έχει κ του έχω αδυναμία όταν με βλέπει τσιτώνει μέχρι να το πάρω στα χέρια.Άρχισα να το εξοικειώνω με τα παιχνίδια του σιγά-σιγά ! :)
rsz_img_20161120_130923.jpg
 
Θα εχετε τρομερη σχεση και ειδικα αν συνεχισεις να ασχολεισαι ετσι μαζι τους και να τους μαθαινεις κολπα. Ανυπομονω για τα αποτελεσματα :D
Ενταξει το χρωμα του ειναι απιθανο!
 
Back
Top