Γενικά Τα παπαγαλάκια μου φύγανε

είχατε δει στις αρχές ότι ενδιαφέρομουν πολύ να τα πιάσω
Πως ενδιαφεροσουν να τα πιασεις και που το ειδαμε; σημερα ανεφερες εδω οτι σου εφυγαν! αν δεις τις απαντησεις σου θα καταλαβεις οτι κατι δε μας λες σωστα! Κι εγω το ιδο με τον ektoras 500 ηθελα να σε ρωτησω για την ηλικια!
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Πως ενδιαφεροσουν να τα πιασεις και που το ειδαμε; σημερα ανεφερες εδω οτι σου εφυγαν! αν δεις τις απαντησεις σου θα καταλαβεις οτι κατι δε μας λες σωστα! Κι εγω το ιδο με τον ektoras 500 ηθελα να σε ρωτησω για την ηλικια!

μαλλον απο την βιασυνη του δεν εχει βαλει σημεια στιξης για να κταλαβουμε σωστα. Στην προταση που κολλησα και απο οτι βλεπω κολλησες και εσυ, απλα εκει που γραφει οτι "ενδιαφερομουν πολυ " βαλε κομμα. ετσι βγαινει ακρη (εννοει πριν κανα μηνα που ανοιξε θεμα με τα παπαγαλακια του στο κλουβι)
 
Τελευταία επεξεργασία από moderator:
Συμπέρασμα: Του έφυγαν τα μπάτζι, δεν μπορεί/ δεν θέλει να τα πιάσει γιατί μπορεί να απολαμβάνουν την "ελευθερία" τους.. Τώρα γιατί τυρρανάμε τα ματάκια μας δεν μπορώ να καταλάβω
 
Κάτι έπαιξε και με το κλουβί που του προτείνατε; Ίσως αφελώς πίστεψε ότι έλευθερα θα είναι καλύτερα και τα "ελευθέρωσε" ο ίδιος;
Απορώ.
 
Back
Top