Γενικά Τα φτερωτά μου φιλαράκια

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης lagreco69
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
η μασκα της αρσενικης καρδερίνας είναι απλα εξαιρετικη. από τις καλυτερες μασκες για μπαλκανικα που εχω δει στην ζωη μου (και δεν εχω δει και λιγες)

Εχει φάει.. Ένα κοντέινερ καλαμπόκι Γιώργο.

😀

;)
 
Παιδια σας ευχαριστω πολυ! Για τα καλα σας λογια. :)

Αυτές οι καρδερινούλες δε...😛

Ειδες Βασιλη πως μεγαλωσε ο αντρακος σου.

η μασκα της αρσενικης καρδερίνας είναι απλα εξαιρετικη. από τις καλυτερες μασκες για μπαλκανικα που εχω δει στην ζωη μου (και δεν εχω δει και λιγες)

Γιωργο χαιρομαι, που σου αρεσει η μασκα του.

την εκτιμω την γνωμη σου! 😉

Αφου που τις ειδα κι εγω Ζηλεψα κι αρχισα να το σκεφτομαι... αχ ρε Δημητρη τι μας κανεις

Πανο τολμησε το! την γνωση την εχεις.

Ειναι αλλη Διασταση η καρδερινα.

Ο Βασιλης μου εχει κανει την τιμη! Να μου χαρισει το αρσενικο καρδερινακι, η θηλυκια ηρθε παλι σε συσκευασια δωρου αλλα απο την Καστορια.

Εχει φάει.. Ένα κοντέινερ καλαμπόκι Γιώργο.

😀 ;)

Και λιγο λες! Γενικα τα πουλια τρωνε καλυτερα και απο εμας. 😛
 
Δημητρη τι γνωση την εχω αλλα σε καναρινια, σε καρδερινες δεν ξερω και πολλα... Ενταξη απλα θα ρωτησω μερικα πραγματα, φιλε τι να πω εχεις καταπληκτικα πουλια και να τα χαιρεσαι, και δεν ξερω, αρχισε να μου μπαινει το μικροβιο παιδια :)
 
Χρόνια πολλά! Μπράβο όλα υπέροχα και πολύ περιποιημένα. Να τα χαίρεσα!
 
Συγχαρητήρια για εσάς που περιποιήστε και φροντίζετε τόσο καλά τα πουλάκια σας! Είναι όλα τους πανέμορφα, πεντακάθαρα και καλοζωισμένα! Να συνεχίσετε έτσι! Όταν με το καλό βρείτε και ταίρι στο γκούλντιαν σας περιμένουμε φώτο! Καλές αναπαραγωγές! Φιλικά μβρόσιος!
 
Back
Top