Γενικά Τι να κάνω που έφυγε το καναρίνι;

αγαπητέ φίλε Παναγώτη..λυπάμαι πάρα πολύ! Ξέρω πως αισθάνεσαι.. Εγώ έχασα νεοσσό 1 μηνός! Μίλα στην γειτονιά, ενημέρωσέ τους, άσε ένα κλουβί με τροφή ανοιχτό και.. Που ξέρεις! Αν όμως μέσα σε 3-4 μέρες δεν έχεις σημεία ζωής, πάρε ένα άλλο, φίλε μου. Γιατί η ψυχολογία σου στο τέλος είναι αυτή που θα μετρήσει πιο πολύ!
 
Ευχαριστώ πολύ. Δεν ηταν δικο μου ηταν το αδερφού μου ο οποίος δεν ενδιαφερθεικε να ψάξει. Το ποναο όπως και να έχει. Εγώ όταν έχασα τα δυο μου παπαγαλακια δεν μπορουσα να το χονεψω. Τέλος πάντων τώρα είναι πια αργα
 
Γεια σας το καναρίνι δυστυχώς δεν επέστρεψε. Κρίμα ☹. Τέλος πάντων ας ελπισω να το βρήκε κάποιος και να είναι σε καλά χερια
Είναι η καλύτερη εκδοχή αφού δεν επέστρεψε.
 
Γεια σας το καναρίνι δυστυχώς δεν επέστρεψε. Κρίμα ☹. Τέλος πάντων ας ελπισω να το βρήκε κάποιος και να είναι σε καλά χερια

φιλε παναγιωτη κοιτα εδω... https://community.petbirds.gr/threads/αρσενικο-καναρινι-εκανε-την-βολτα-του-και-επεστρεψε.25712/

ελπιζω οντως το δικο σου να το βρηκε κανεις σε κανενα μπαλκονι να το μαζεψε..
 
Και εγώ έχασα το καναρίνι μου σήμερα.. :( υπάρχει περίπτωση να ξανά γυρίσει;
 
@Anastasia 3 δεν μπορεί να σου πει κανείς με σιγουριά. Μόνο να κάνεις τις απαραίτητες ενέργειες που σου είπαν τα παιδιά και φαντάζομαι ήδη έχεις κάνει και από κει και πέρα να ελπίζεις.
 
Back
Top