Γενικά Τι να κάνω το καναρίνι που μου χάρισε η αδελφή μου;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης tasos71
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
εχω 4 μουλαρια και η αδερφη μου που μενει ακριβος διπλα πηγε και μου εφερε ενα κιτρινο καναρακι (σαν και αυτα που εχουν κατι γεροντακια παλαιου τυπου) χα χα. μαζι με τους μουλους ρε γαμωτο; να το αμολυσω το βραδυ; και να της πω οτι το εφαγε η κουκουβαγια; χα χα!
Καλησπερα και απο μενα. Κατ' αρχας δεν μου αρεσει η λεξη "μουλαρια" που χρησιμοποιησες. Δεν δειχνει σεβασμο και αγαπη στα πτηνα που εχεις, αντιθετα χλευασμο... Κατα δευτερον, σε ενα τετοιο forum οπου ολοι μιλανε με σοβαροτητα και πολλες φορες αγωνιουν για τα προβληματα των πτηνων ολων μας, που προσοαθουν να βοηθησουν οσο μπορουν, αν μη τι αλλο τετοιου ειδους χιουμορ δεν ειναι αποδεκτο... Τουλαχιστον απο μενα...
 
Καλησπερα και απο μενα. Κατ' αρχας δεν μου αρεσει η λεξη "μουλαρια" που χρησιμοποιησες. Δεν δειχνει σεβασμο και αγαπη στα πτηνα που εχεις, αντιθετα χλευασμο... Κατα δευτερον, σε ενα τετοιο forum οπου ολοι μιλανε με σοβαροτητα και πολλες φορες αγωνιουν για τα προβληματα των πτηνων ολων μας, που προσοαθουν να βοηθησουν οσο μπορουν, αν μη τι αλλο τετοιου ειδους χιουμορ δεν ειναι αποδεκτο... Τουλαχιστον απο μενα...
εμεις εδω στην αιγινα ετσι τα λεμε, χωρις κανενα ιχνος υποτιμισης. τωρα οσο για το δευτερο, δημοκρατια εχουμε, οτι νομιζεις.
 
τωρα οσο για το δευτερο, δημοκρατια εχουμε, οτι νομιζεις.
Η δημοκρατία πρέπει να βοηθά στην καλλιέργεια του ανθρώπου... Να τον κάνει καλύτερο.
Και η γνώμη μου... όλο αυτό
να το αμολυσω το βραδυ; και να της πω οτι το εφαγε η κουκουβαγια; χα χα!
δεν είναι ανθρώπινο αλλά απάνθρωπο.
Προσωπικά πιστεύω πως από τέτοιες πεποιθήσεις... είναι αναμενόμενο και το trolling.
 
Η δημοκρατία πρέπει να βοηθά στην καλλιέργεια του ανθρώπου... Να τον κάνει καλύτερο.
Και η γνώμη μου... όλο αυτό

δεν είναι ανθρώπινο αλλά απάνθρωπο.
Και προσωπικά πιστεύω πως από τέτοιες πεποιθήσεις... είναι αναμενόμενο και το trolling.
Ημουν ετοιμη να απαντησω, αλλα με καλυψες πληρως Γιαννη...
 
μια χαρα τα ειπατε και οι 2 εκανε και ο ενας στον αλλον like. Ολα καλα...
 
Δεν έχει κανένα νόημα αυτό που γίνεται. Ο άνθρωπος εξήγησε από την αρχή ότι έκανε χιούμορ και κατά την άποψή μου δεν προκάλεσε σε κανένα σημείο της κουβέντας μέχρι τώρα. Το πόσο καλό ή κακό είναι το χιούμορ του, ευτυχώς δεν γίνεται να κριθεί αντικειμενικά. Ο καθένας το κρίνει διαφορετικά και αυτό είναι κάτι που δεν μπορεί να συζητηθεί σε αυτό το θέμα.

Καλό θα ήταν να πάμε παρακάτω χωρίς να χρειαστεί να κλειδώσει.
 
Δεν έχει κανένα νόημα αυτό που γίνεται. Ο άνθρωπος εξήγησε από την αρχή ότι έκανε χιούμορ και κατά την άποψή μου δεν προκάλεσε σε κανένα σημείο της κουβέντας μέχρι τώρα. Το πόσο καλό ή κακό είναι το χιούμορ του, ευτυχώς δεν γίνεται να κριθεί αντικειμενικά. Ο καθένας το κρίνει διαφορετικά και αυτό είναι κάτι που δεν μπορεί να συζητηθεί σε αυτό το θέμα.

Καλό θα ήταν να πάμε παρακάτω χωρίς να χρειαστεί να κλειδώσει.

Ευχαριστω πολυ.
 
Back
Top