Αναπαραγωγή Το αρσενικο βατευει ακομα, τι να κανω;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ntinos58
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

ntinos58

PB New Member
Εγγραφή
4 Μαϊ 2014
Μηνύματα
29
εχω βαλη εδω και ενα μηνα και εβγαλα δυο μπομπιρες αλα το αρσενικο την βατεβι τη νακανο
 
εδω και 16 μερες εχω βγαλη δυο απο τα 5 που εκανε και ειναι ετημα να βγουνε απο την φωλια αλα το αρσενικο την βατεβι ναβαλο δευτερι φωλια η ναβγαλο τον αρσενικο
 
εδω και 16 μερες εχω βγαλη δυο απο τα 5 που εκανε και ειναι ετημα να βγουνε απο την φωλια αλα το αρσενικο την βατεβι ναβαλο δευτερι φωλια η ναβγαλο τον αρσενικο
Αν δεν απαντήσεις σε όσα σε ρώτησα πιο πριν... Δεν θα μπορέσει κανείς να σε βοηθήσει...
Εσύ τι ακριβώς σκοπεύεις - θέλεις να κάνεις;
Συνεχίζεις την αναπαραγωγή ή τη σταματάς;
Για να ξέρουμε τι θα σου πούμε...
 
Και σε ποια γέννα είναι τα καναρίνια; Στην 1η ή στη 2η;
 
για στην 1η και συνεχια την βατεβι σχεδων τα 2 εχουν βγη να βαλο αλη φωλια η σε αυτην να αφισο
 
αν θες να συνεχίσεις πρέπει να βάλεις νέα φωλιά, αν έχει κάνει 2 γέννες όμως το θηλυκό ήδη θα εξαντληθεί με μία τρίτη..
 
Για τι πουλιά μιλάμε βρε παιδιά; Κώστα, κάνε ένα κόπο σε παρακαλώ και γράψε μερικά πράγματα για το ζευγάρι. Τι πουλιά είναι, έχεις κάνει κάποια προετοιμασία; Σε τι κλουβί, σε τι χώρο βρίσκονται; Βοήθησε να καταλάβουμε μερικά πράγματα για να μπορέσουμε να βοηθήσουμε.
 
καλημερα τα εχω βαλη σε μεγαλο κλουβι με διο φωλες ειναι καναρηνια τα εχω βαλι απο της 20/12/16 και βγηκανε στης 3/1/17 και ειναι 1προτι γεννα

αν θελης στηλεμου το τηλεφωνο σου να σε παρο
 
Back
Top