Ασθένειες Το γκλόστερ μου είναι άρρωστο

@XRISTOS COUPE λυπάμαι πολύ Χρήστο.😥 Κράτα τις όμορφες στιγμές που πέρασες κ να θυμάσαι ότι όχι μόνο έζησε αλλά έζησε όμορφα στα χέρια σου. Ελπίζω να έχεις απογόνους από τον παρεάκι σου.
σε ευχαριστω πολυ,και ολους σας για το ενδιαφερον την βοηθεια σας,δυστηχως δεν τον ζευγαρωσα οποτε δεν εχω,σκεφομαι να βρω εναν ιδιο αλλα ειναι μακρια βρηκα αθηνα πως θα ερθει σε μενα.
[automerge]1665079070[/automerge]
@XRISTOS COUPE λυπάμαι πολύ Χρήστο.😥 Κράτα τις όμορφες στιγμές που πέρασες κ να θυμάσαι ότι όχι μόνο έζησε αλλά έζησε όμορφα στα χέρια σου. Ελπίζω να έχεις απογόνους από τον παρεάκι σου.
σε ευχαριστω πολυ,και ολους σας για το ενδιαφερον την βοηθεια,δυστηχως δεν τον ζευγαρωσα οποτε δεν εχω απογονους,βρηκα ιδιο αθηνα απλα πως θα τον παρω ειναι αποσταση 600 και χιλ.
 
@Ledagcc μπράβο Λήδα. Δεν μπόρεσα να το βρω.
@XRISTOS COUPE αν θες την γνώμη μου μην πάρεις ένα ολόιδιο. Πάρε γκλοστερ εάν θες αλλά όχι ολόιδιο με το καναρινακι που έχασες.
 
παιδια θελω συμβουλη σας,το αλλο καναρινι ψαχνει τον φιλο που εχασα σημερα κοιτουσε το αδειο κλουβι πραγματικα ειναι στεναχωρημενος δεν τραγουδαει οπως πριν,ελπιζω να μην παθει κατι.
Δεν θα πάθει κάτι μην ανησυχείς, τα καναρίνια μπορούν να ζήσουν μόνα τους, δεν είναι απαραίτητο να έχουν παρέα.
 
Χρήστο καλησπερα , εάν έχεις μια φώτο από το πουλάκι που έχασες στειλτην εδώ και εάν έχω ίδιο η σχεδόν ίδιο θα σου στείλω ένα δωρεαν
Καλησπέρα,ρώτησα εδώ γύρο σε καταστήματα δεν έχουν κλοστερ,επίσης έχω κάπου σε σκληρό δίσκο φωτογραφίες και βίντεο από τον μικρό φίλο μου δεν τον βρήκα,να με συγχωρέσεις που θα στείλω φωτογραφία έτσι που δεν είναι εν ζωή με στεναχωρεί αυτό.
 

Συνημμένα

Back
Top