Γενικά Το δώρο από τον Σταμάτη

Να τον χαίρεσαι τον ομορφούλη σου και τον γαλαζοαίματο βεβαίως βεβαίως! Και καλούς απογόνους! Ανέβασε και φώτο της νύφης να την καμαρώσουμε!

Σταμάτη μπράβο για την κίνησή σου! :D
 
Αλικη... Ιδού το κορίτσι το όμορφο, κοκκινομάλλα :D
15K0bX7.jpg
 
Ωωωω οι απόγονοι θα είναι κουκλιά! Έχω και μια αδυναμία στο κόκκινο! Φτου φτου! :D
Η νύφη έχει το κόκκινο παράγοντα αλλά είναι πορτοκαλί γιατί προέρχεται από κίτρινο, ο κούκλος γαμπρός είναι φορέας του καφέ αυτό σημαίνει ότι χωρίς να βάλει χρωστική τα πουλάκια με το καλό θα είναι κίτρινα και ένα μικρό ποσοστό θα δούμε και σιναμον πουλάκια παρδαλά!
 
Ήρθε η σειρά μου να πω ένα ευχαριστώ στον φίλο Κώστα για ένα αναπάντεχο δώρο(α) που μου έστειλε, ελπίζω να τα καταφέρω
1.
image-0-02-05-c5bec70ff217-V-800.webp
2.
image-0-02-04-c3b47510ac319589b5dd616d7e241d8f277f6940cf2b3ed4866e69a221499f1f-v-resized-500.webp

Κώστα αν το μικρό δεν βγει θηλυκο θα απιζημιωθω με 2 θηλυκιες! 🙂
 
Δεν υπάρχει λόγος για ευχαριστίες! Εξάλλου και εσυ την περίοδο της αναπαραγωγής που χρειάστηκα κάποια πουλάκια, φροντισες αν και από μακριά να με βοηθήσεις! Να τα χαίρεσαι και ότι χρειαστείς εδώ είμαστε! 😉
 
και ότι χρειαστείς εδώ είμαστε! 😉
Εσύ νωμιζεις ότι θα τη βγάλεις καθαρή με ένα ζευγάρι; :D
Από τι μου είπες και μου έχεις δείξει και στα τζαπαν πηγές πολύ καλά και το καφέ χρώμα είναι η αδυναμία μου!
Οι διαπραγματεύσεις μέσο τηλεφώνου και τα αποτελέσματα εδώ...

Συνεχίζεται...
 
Εσύ νωμιζεις ότι θα τη βγάλεις καθαρή με ένα ζευγάρι; :D
Από τι μου είπες και μου έχεις δείξει και στα τζαπαν πηγές πολύ καλά και το καφέ χρώμα είναι η αδυναμία μου!
Οι διαπραγματεύσεις μέσο τηλεφώνου και τα αποτελέσματα εδώ...

Συνεχίζεται...
Όποτε θες έρχεσαι και σε γεμίζω καρδερίνες αλλά φοβάμαι ότι μετά θα με κυνηγάει ο Θανάσης έτσι και γίνεις καρδερινας😱! Όσο για τα japan από την στιγμή που εγώ δεν παίρνω μέρος σε εκθέσεις θα πρέπει να έρθουν στα χέρια σου να τα δουλέψεις όπως πρέπει!


Όπως κατάλαβες έκλεισε η δουλειά... Δικά σου:)
 
Back
Top