Ασθένειες Το καναρίνι μου κάθεται φουσκωμένο ενώ τρώει

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης vannatoo
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
@Elli Εννοούσα την λίστα με όλους τους πτηνιατρους. Υπάρχουν και άλλοι γιατροί με καλές κριτικές που μπορεί να βολεύουν και από θέμα απόστασης. Σε ευχαριστώ πάντως.😘
 
@Tony Forpus λαθος εκανα οτι δεν ξερω. Γραφει η συνταγη τι φαρμακο ειναι.απλως τωρα την εχω στο αυτοκίνητο.
Όταν θα πας στο αυτοκίνητο θα ήταν ενδιαφέρον να μας έλεγες τι γράφει η συνταγή. Επιπρόσθετα, θα έλεγα να την κρατήσεις διότι (αχρείαστη να είναι) καλό θα ήταν μελλοντικά, αν θα ξαναπάς το πουλάκι σε γιατρό (ακόμα και στον ίδιο) να μπορείς να ενημερώσεις ότι είχε την τάδε κατάσταση τότε και έλαβε αυτό το φάρμακο σε αυτή τη δοσολογία για τόσο καιρό ...
Το σημαντικό είναι ότι το καναρινάκι σου είναι καλά και χαίρομαι πάρα πολύ για αυτό.
 
Νομίζω ότι πολλά μέλη επισκέπτονται τον Ακριβό στο Περιστέρι. Σε όλους πάντως βλέπεις και καλές και κακές κριτικές. Πέρασαν δύο εβδομάδες μέχρι να αποφασίσω που να πάω.🤔
 
@vannatoo Όχι γιατί είμαι σχετικά μακριά. Ειμαι και εγώ άπειρη. 😉 Τα έχω πέντε μήνες τα παπαγαλάκια μου και η εμπειρία μου από γιατρούς ειναι αυτή που σου εγραψα. Το καναρινάκι σου πως πάει; Είναι καλύτερα;
 
Back
Top