Ασθένειες Το καναρίνι μου μάλλον τραυμάτισε την φτερούγα του!

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης konstam
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Περαστικά... όλα θα πάνε καλά αν θέλεις μπορείς να γράψεις το όνομά σου στο προφίλ σου... Βοηθά στη συζήτηση.
 
Ωχ δύσκολα τα πράγματα.. Κι γω πιστεύω είναι κάτι νευρολογικο. Ζεστό μέρος και στο νερό ηλεκτρολυτες (amoral plus από ανθρώπινο φαρμακείο) να του δώσεις λίγο ενέργεια. Διαλύεις ένα φακελάκι σε ένα μεγάλο ποτήρι νερό. Ίσως χρειαστεί να του δώσεις με το ζόρι νερό με σύριγγα.

Εύχομαι περαστικά! Περιμένουμε νέα σας!
 
Εννοείται πως την αντιβίωση του την δίνω με σύριγγα και τον ποτιζω κιόλας.

Γιατί του δίνεις αντιβίωση; Το είδε κάποιος γιατρός και σου είπε να του δώσεις αντιβίωση;
 
Ναι αν διάβασεις πιο πάνω θα δεις (στη πρώτη σελίδα)
Τωρα διάβασα το μήνυμα για το αττικο νοσοκομείο.. Στην ποτίστρα βιταμίνες και στη σύριγγα αντιβίωση; Πίνει νερό από την ποτίστρα;
 
Καλό κουράγιο! Ξέρω, το έχω περάσει, είναι πολύ δύσκολο αλλά μόνο έτσι έχει ελπίδες να ζήσει και να γίνει καλύτερα! Μπράβο σου γι αυτή σου την προσπάθεια! Ναας κρατάς ενήμερους! :)
 
Παιδιά το καναρινάκι μου σήμερα το μεσημέρι έφυγε... Σας ευχαριστώ για την βοήθεια σας.
 
Παιδιά το καναρινάκι μου σήμερα το μεσημέρι έφυγε... Σας ευχαριστώ για την βοήθεια σας.
Λύπαμαι πολύ... ☹ Τουλάχιστον προσπάθησες και έκανες ό,τι ήταν ανθρωπίνως δυνατό! ☹
 
Back
Top