Ασθένειες Το καναρίνι μου σταμάτησε να τραγουδάει και κάθεται φουσκωμένο

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης 5521ds
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

5521ds

PB New Member
Εγγραφή
19 Φεβ 2020
Μηνύματα
2
Πόλη
Αθήνα
καλημερα σε ολους τους φιλους, τις τελευταιες 3 μερες το καναρινι μου εχει σταματησει να τραγουδαει και καθετε φουσκομενο κανοντας ενα περιεργο ηχο σαν κλικ κλικ, φαγητο τρωει πολυ λιγο, μεχρι και μαρουλι που του εβαλα ενω παντα ετρεχε οταν του εβαζα να το φαει τωρα το αφησε, παρακαλω μπορει καποιος να με βοηθησει
 
Καλημερα, τα συμπτώματα που μας περιγραφεις μπορει να προερχονται απο πολλες ασθενειες.

Θα πρεπει να επισκεφθεις καποιον πτηνιατρο ωστε να υπαρξει κλινικη εκτιμηση και ενδεχομενως καποιες εξετασεις.
 
καλημερα σε ολους τους φιλους, τις τελευταιες 3 μερες το καναρινι μου εχει σταματησει να τραγουδαει και καθετε φουσκομενο κανοντας ενα περιεργο ηχο σαν κλικ κλικ, φαγητο τρωει πολυ λιγο, μεχρι και μαρουλι που του εβαλα ενω παντα ετρεχε οταν του εβαζα να το φαει τωρα το αφησε, παρακαλω μπορει καποιος να με βοηθησει
μεσα το εχεισ η εξω; η το πηγαινοφερνεις; κοιμαται οποτε πρεπει; με την δυση του ηλιου ολα τα υγιη πουλακια κουρνιαζουν κ πεφτουν για υπνο...
 
ναι φιλε μου ευχαριστω για την απαντηση τελικα ηταν λογω αυπνιας ειχα κοσμο στο σπιτι τις τελευαιτες μερες και αν και το σκεπαζα με πανι, λογω φασαριας μαλλον εμενε αυπνο, τωρα ολα καλα
 
Back
Top