Ασθένειες Το καναρινι μου ειχε τραυματιστει και χειροτερεψε

παιδια καλημερα προχθες κοιτουσα το καναρινι κ παρατηρησα οτι εσωτερικα κ διπλα απο τον πισινο του εχει ενα πρηξιμο κ το πισω δακτυλο ηταν κ παλι ματωμενο του εβαλα 2 σταγωνες μπεταντιν στο νερο.
 
παιδια καλημερα προχθες κοιτουσα το καναρινι κ παρατηρησα οτι εσωτερικα κ διπλα απο τον πισινο του εχει ενα πρηξιμο κ το πισω δακτυλο ηταν κ παλι ματωμενο του εβαλα 2 σταγωνες μπεταντιν στο νερο.

Μπεταντίν στο πόδι να βάλεις.
Για το πρήξιμο βάλε φωτό. Δεν βγαίνει συμπέρασμα έτσι.
Μπορεί να μην είναι τίποτε άλλο απο λίπος, ή κάποια κύστη απο πούπουλο.
 
βαζω μπεταντιν κ τωρα εδω κ 2-3 μερες αρχιζει κ στο αλλο ποδι να δημιουργειται το ιδιο
 
άμα συνεχίσετε στο ίδιο τροπάρι, συνταγογραφήσεις Online μέσω φόρουμ και καθημερινές εκτιμήσεις για την κατάσταση του πουλιού, χωρίς να υπάρχει η υπεύθυνη άποψη ενός γιατρού ή κάποιες εικόνες από το πουλί για να μιλήσουν αυτοί, που έχουν αποδείξει, πως γνωρίζουν, αύριο πρωί μας βλέπω για bet online πότε θα αποδημήσει εις Κύριον. Sorry, αλλά δεν είναι αντιμετώπιση αυτή
 
επειδη δεν ειμαι απο σερρες αλλα λογω δουλειας μενω εδω ψαχνω να βρω πτηνιατρο αλλα δεν βρισκω γι αυτο τον λογω ρωταω σορυ για το πτηξιμο
 
Φίλε μου, εμένα δεν νοιώθω να με πρήζεις καθόλου. Αλλά βλέπω έναρξη συζητησης πριν από ένα μήνα και φοβάμαι πως έχεις καθυστερήσει πολύ και στο ενδιάμεσο έχουν ακουστεί διάφορα ανευθυνουπεύθυνα. Γιατί δεν πετάγεσαι μέχρι Θεσσαλονίκη;
 
Φιλε βγάλε μια φωτογραφια για να καταλαβουμε τι εχει.. Μη το αμελεις.. Και μη στεκομαστε στο σωστε με σωστε με.. Το πουλακι υποφερει.. Εφοσον ειναι δικο σου πρεπει να το προσεχεις... Εμενα δε με νοιζει αν εισαι στη Σερρες ή στη Θεσσαλονικη.. Εμενα με νοιαζει τι εχει το πουλάκι.. Συγνωμη που ειμαι καπως επιθετικος απλά δε μπορω να καταλαβω πως σκεφτεται καποιος που βλέπει το πουλάκι του να υποφερει και δεν ακολουθει της συμβουλες που του δινουν οι πιο εμπειροι..
 
Μια χαρά! Αφού ο ibiza81 έχει αντικειμενικό πρόβλημα και εσύ είσαι Θεσαλλονίκη, κάντε μια συνεννόηση ρε Αλέξανδρε, αν μπορείς να τον διευκολύνεις και αυτόν και το πουλάκι
 
Back
Top