Ασθένειες Το κοκατίλ μου κοιμάται συνέχεια

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Eleni9
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Eleni9

PB New Member
Εγγραφή
14 Μαϊ 2020
Μηνύματα
10
Καλησπέρα! Τις τρείς τελευταίες μέρες έχω παρατηρήσει ότι το κοκατιλ μου κοιμάται συνέχεια. Ξυπνάει για λίγο και ξανά κοιμάται. Μήπως μπορείτε να με βοηθήσετε γιατί δεν ξέρω τι πρέπει να κάνω
 
Τελευταία επεξεργασία:
@Φοίβος δυστυχώς μένω σε ένα μικρό χωριό που εδώ κοντά δεν υπάρχει κτηνιατρείο που να ασχολείται με πτηνά
 
@Eleni9 Θα πρέπει να κοιτάξεις σε κάποια άλλη περιοχή κοντά ή πιο μακριά απο το χωριό σου. Όταν επιλεγουμε ένα ζώο για συντροφιά δεσμευόμαστε να καλύπτουμε τις βασικές του ανάγκες, ανάμεσα σε αυτές και η ιατρική περίθαλψη οπουδήποτε και να μένουμε. 🙂
 
@Eleni9 εκτός από αυτά που ήδη ανέφερες, γενικά τρώει, πίνει νερό, ποια είναι η διατροφή της; Μήπως θα μπορούσες να βάλεις και καμιά φωτογραφία από τα περιττώματα της;
 
@Sonikoly ευχαριστώ πολύ !
[automerge]1629911681[/automerge]
@Shadow9 Σήμερα το πρωί δεν έτρωγε αλλά τώρα το απογευμα παρατηρησα ότι έχει αρχίσει να τρώει κανονικά και είναι πολύ καλύτερα.
[automerge]1629911784[/automerge]
Το κοκατιλ μου είναι πολυ καλυτερα έχει αρχίσει να παίζει και να τρώει αφου το μετακίνησα σε ένα δωμάτιο που έχει ζέστη. Διότι πριν το ειχα σε ένα δωμάτιο που ήταν το κλιματιστικό και λογικά κρυωσε. Σας ευχαριστώ όλους για την βοήθεια 😄
 
@Eleni9 Πολύ ευχάριστο νέο! Ευτυχώς που είναι καλύτερα! Καλά παιχνίδια και καλή διασκέδαση!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Eleni9
Back
Top