Ασθένειες Το μωρό lovebird δεν είναι καλά

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Fotis_K
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Mωρό Lovebird δεν είναι καλά

Φώτη σου εύχομαι να ανταποκριθεί το μωρό στη θεραπεία και να γίνει εντελώς καλά! Περαστικά!
 
Δυστυχως το ραντεβου με το γιατρο ακυρωθηκε λογω προβληματος με το αυτοκινητο. Λογικα αυριο θα μπορεσουμε να παμε γιατι πρεπει να δει και το αλλο!

Περαστικα καταρχην και ευχομαι ολα καλα να πανε
Παντως μπορειτε στην αναγκη να πατε με μετρό. Ειναι πολυ ευκολο. Εγω ετσι πηγα σημερα
 
Mακάρι Φώτη μου το μωράκι να τα πηγαίνει κάθε μέρα και καλύτερα! Πες μας τι θα σου πει ο γιατρός σήμερα.
 
Περαστικα καταρχην και ευχομαι ολα καλα να πανε
Παντως μπορειτε στην αναγκη να πατε με μετρό. Ειναι πολυ ευκολο. Εγω ετσι πηγα σημερα

Τον μικρο οταν δεν εχει ζεστασια το θεριζει! Ετσι κοντεψα να το χασω 2 φορες! Κι αυτο που χω κανει ειναι να βαζω ανα 2-3 ωρες σ ενα μπουκαλι ζεστο νερο στο κουτακι του και μια πετσετα απο πανω για να μην ερχεται σε αμεση επαφη με το μπουκαλι και καει! Αν τωρα παμε με μετρο θα ειναι παρα πολυ μεγαλη ταλαιπωρια γι αυτο! Γιατι απο περιστερι δεν ξερουμε τιποτα! Τωρα ομως τηλεφωνουμε σε καποιους πτηνιατρους για να το παμε τωρα η το απογευμα!
 
Καταρχας ευχαριστω για το ενδιαφερον! Το πουλακι παει παρα πολυ καλα! Περνει βαρος σιγα σιγα και εχει ορεξη! Αλλα εχει μεινει λιγο πισω στην αναπτυξη σε σχεση με το αλλο πραγμα που δεν με απασχολει καθολου! Οσο για το γιατρο μιλησα σημερα με τον κυριο Δημητριαδη Κωστα που μενει και κοντα και μου πε οτι εφοσον ανταποκρινεται στην θεραπεια να την συνεχισω για καμια βδομαδα ακομα με 10 μερες και να του το παω!
 
Back
Top