Γενικά Το νέο μου ζευγάρι κοβάλτιο κόκκινο μωσαϊκού

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης billoss1
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Πες μας δύο λόγια βρε Βασίλη για τα πουλιά. Κουβέντα να γίνεται. Εάν δεν θέλετε συζήτηση, μια απλή ανάρτηση φωτογραφίας μπορεί να γίνει και στα Media.

Είναι από Ιταλία προφανώς έτσι; Από πού τα προμηθεύτηκες; Τιμές;
 
Πολύ ιδιαίτερα, να σου ζήσουν και καλή αναπαραγωγή!
Έτσι θα μας αφήσεις; Πιο κοντινές φωτογραφίες με διάφορες πόζες δεν έχει; :)
Μαζί το έχεις το ζευγάρι ευκαιριακά να υποθέσω; Πήγες και τα πήρες ή πως;
 
Με τις φωτογραφιες ταλαιποριεμαι λιγο! Δεν το εχω...😛 και δεν θελω να ταλαιπωρω και τα πουλακια! Τα εχω μαζι γτ ειναι μικρα ακομη και δεν δειχνουν αναπαραγωγικη διαθεση.
 
Όμορφα πούλια να τα χαίρεσαι. Πληροφοριακά και κουβέντα να γίνετε όπως γράφει και ο Σταυρός
ο εκτροφέας είναι Ιταλός; Και αν ναι, με πιο τρόπο ήρθαν στην κατοχή σου;
Ευχαριστώ.
 
Όμορφα πούλια να τα χαίρεσαι. Πληροφοριακά και κουβέντα να γίνετε όπως γράφει και ο Σταυρός
ο εκτροφέας είναι Ιταλός; Και αν ναι, με πιο τρόπο ήρθαν στην κατοχή σου;
Ευχαριστώ.
απαντησα πιο πανω... Ειναι ιταλος ναι. Γινεται εισαγωγη πουλιων απο ιταλια...
 
Να τα χαίρεσαι! Καλούς απογόνους!

Η διατροφή του συγκεκριμένου ζευγαριού χρώματος είναι διαφορετική απ΄ότι στα κοινά καναρίνια; Τι πρέπει και τι δεν πρέπει να τους δίνεις; (αφού δε θες να μιλάς μόνος σου θα σε ρωτάμε! 😛 )
 
Να τα χαίρεσαι! Καλούς απογόνους!

Η διατροφή του συγκεκριμένου ζευγαριού χρώματος είναι διαφορετική απ΄ότι στα κοινά καναρίνια; Τι πρέπει και τι δεν πρέπει να τους δίνεις; (αφού δε θες να μιλάς μόνος σου θα σε ρωτάμε! 😛 )
😀 κανενα προβλημα, δεν νομιζω να εχουν καποια διατροφικη ιδιαιτεροτητα το μονο που ξερω ειναι πως χρειαζεται αρκετο φως ηλιου... Αν καποιος πιο εμπειρος ξερει κατι ευπροσδεκτο
 
Back
Top