Γενικά Το νέο μου ιζαμπέλ

να σου ζησει...
, δεν κανω κοπι πειστ με τους παραπανω αλλα και το δικο μου το αρσενικο ετσι ειναι και το νομιζα για ιζαμπελ, λογω του χρωματος τον ονομασα Hellboy (απο την ομονυμη ταινια)
να το χαιρεσαι...
 
Μάκη έχεις δίκιο. Παρασύρθηκα. Αχάτης κόκινο μαύρο είναι οι 2 πρώτες φωτογραφίες που έδωσες.
 
Το έτερο ήμισυ κ΄τα πιτσιρίκια πάντως τον ονόμασαν... Κέτσαπ!
Και εγώ το νόμιζα ιζαμπέλα, αλλά οι ιζαμπέλες έχουν απαλό μαύρο προς το γκρί.

Μάκη από ότι κοίταξα δεν υπάρχει αχάτης κόκκινο - μαύρο έντονο, αλλά μόνο κόκκινο έντονο> Αν μπορεί ο Λευτέρης να διαφωτίσει θα βοηθούσε.

Γιώργο το δικό μου δεν είναι μωσαϊκού. Είναι σκέτο έντονο κόκκινο.
Ευχαριστώ
 
Στις χώρες Ολλανδία, Βέλγιο, Γαλλία, και αλλού, έχουν προχωρήσει σε ράτσες που εμείς εδώ ακόμα δεν τις έχουμε δεί παρά μόνο μέσω διαδικτύου. Όπως κοβάλτιο κλπ.
 
Γιωργο μαλλον μπερδευτηκες και στα δυο μυνηματα γιατι στο ενα λες μαυρο κοκκινο μωσαικου και στο αλλο ενω σου λεει οτι περιμενει μια απαντηση ο μακης απο τον αστραπογιαννο αν υπαρχει αχατης κοκκινο μαυρο εσυ του λες οτι οι δυο πρωτες δυο φωτο που εβαλε ο μακης ειναι αχατης κοκκινο μαυρο ενω ειναι αχατης κοκκινο εντονο! Εγω παντως ξερω οτι δεν υπαρχει αχατης κοκκινο μαυρο! Υπαρχει;
 
Κωστα συγνωμη ξεχασα να σου πω να χαιρεσαι αυτο το ομορφο πουλακι ελπιζω να σου δωσει γρηγορα απογονους!
 
Back
Top