Γενικά Το νέο μου καναρίνι δώρο Χριστουγέννων

Να σου ζησει! Πες μας περισσότερα πραγματα για αυτο και βαλε και φωτογραφία να το θαυμασουμε!
 
Την ουρα του την επιασε με μια οποτομη κηνιση στα κλαρακια θα ξαναβγει;
 
Πολυ ομορφουλη!
Για την ουρα δεν ξερω περιμενε ειδικους(λογικα θα ξαναβγει με καλη διατροφη αλλα δεν ειμαι σιγουρη..)
 
Kαλησπερα ειναι πολυ ομορφο το καναρινακι σου να σου ζησει.

Οσο για την ουρα θα ξαναβγει φυσικα σε 15 μερες περιπου θα εχει βγει καινουργια μην σε αγχονει αυτο
 
Να το χαίρεσαι και να ναι πάντα υγιές! Επιπλέον αυτή η πέτρα που βλέπω σε σχήμα καρδιάς να βγει καλύτερα! 👍Ακόμα, να μας δείξεις ολο του το κλουβί (προσοχή στις πατηθρες κάποιες ονόματα δε λέμε παραμονεύουν😛)
 
πολύ φοβητσιάρικο βρε παιδί μου όλο στα κάγκελα είναι... Να σου ζήσει και να το προσέχεις
 
να το χαίρεσαι το μικρούλι σου,Φώτη, να το προσέχεις, να διατηρείς πάντα τους χώρους τους καθαρούς.. Και πάντα να προτιμάς συσκευασμένη τροφή και αυγοτροφή!
Οταν έχεις χρόνο, ψάξε μέσα στα τόσα θέματα διατροφής καναρινιών στο forum και ειλικρινά στο λέω,θα βοηθηθείς πολύ! Να το χαίρεσαι και πάλι και καλό διάβασμα!👍
 
για να ξυνουν το ραμφος τους και ασβεστιο; Για πες μας κι εσυ τι γνωμη σου μπορει δλδ να τα βλαψει;
 
Φώτη να σου ζήσει και να το χαίρεσαι για πολλά χρόνια ακόμη, φροντίζοντάς το ως ζωντανή ψυχή και όχι ως δώρο Χριστουγέννων...
 
για να ξυνουν το ραμφος τους και ασβεστιο; Για πες μας κι εσυ τι γνωμη σου μπορει δλδ να τα βλαψει;
δεν θα βλάψει αλλά δεν θα προσφέρει ούτε τα μισά απο το σουπιοκόκκαλο
 
Back
Top