Γενικά Το νέο μου κοκατίλ

velvetwoman

PB Member
Εγγραφή
14 Μαϊ 2008
Μηνύματα
125
Πόλη
Αίγιο
Τελικά ο πετσοπάς έκανε ότι υποσχέθηκε. Με πήρε τηλ σημερα το πρωί και μου είπε να πάω να πάρω εκα καινούριο κοκατίλ. Να το λοιπόν! Είχε τρία αλλα διάλεξα αυτό γιατί με εντυπωσίασε το ολόλευκο χρώμα και ήταν το μόνο που φορούσε δακτυλίδι (cz 07.039147 όποιος γνωρίζει ας μου πει τι σημαίνει). Το πήγα και από τον κτηνίατρο για καλό και για κακό και μου είπε πως είναι μια χαρά. Δεν είναι πανέμορφο πουλάκι;
 

Συνημμένα

  • κακατιλακι.webp
    κακατιλακι.webp
    30,8 KB · Προβολές: 96
κρίμα για το πουλάκι που χάθηκε, ήταν πανέμορφο, αλλά και το καινούριο είναι κουκλί, να το χαίρεσαι!
 
Ευχαριστώ παιδιά. Μαρία δεν έχω ιδεα για το φύλο.Αλλα τι πειράζει; Καλα να είναι.
 
μαλλον ειναι του 2007! Αλλα δεν ειμαι και σιγουρος, ας σου πουν και οι πιο εμπειροι! Ειναι οντως πολυ ομορφο και ειναι ιδιο με το προηγουμενο... Εγω δεν ηξερα οτι υπηρχαν και ολολευκα κοκατιλ χωρις καν να ζουν μαγουλακια...
 
Φώτη είναι αλπίνο το συγκεκριμενο.Απ'ότι μου είπαν το προηγούμενο ήταν white face.
 
ελενη θα το κρατησεις σε καραντινα; Και μετα θα παει στην κλουβα;
 
Ευχαριστώ για τις ευχές. Δεν θα το βάλω στην κλούβα, το έχω σε ξεχωριστώ κλουβί. Πολύ ήμερο δεν θα το έλεγα.Αλλα θα ησυχάσει ελπίζω. Παιδια πως μπορώ να βγάλω το δακτυλίδι; Ο γιατρός μου είπε να το βγάλω.
 
Back
Top