Γενικά Το παιδί τρώει πρωινό (κοκατίλ)

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης User23658
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
[automerge]1584113328[/automerge]
Το παιδί έπαθε σοκ ! Χχκ χκκ. Τι είναι αυτά τα κίτρινα Φουσκωτά περίεργα που κάνουν τσιτ τσιτ ;
 
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
[automerge]1584118770[/automerge]
Όταν λίγο μπερδεύει τα τραγούδια! 🎤🎵😂
 
User23658 είπε:
Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
[automerge]1584118770[/automerge]
Όταν λίγο μπερδεύει τα τραγούδια! 🎤🎵😂
Φανταστικός! 😍
 
Κράζει όταν φεύγω, κράζει όταν μπαίνω. Αυτά 😢
Λιιιγο το πρωί κάνει κάτι γκρου γκρου όταν έχει κέφια.
Ααα σας περνάμε! Εμείς λέμε αρκετά πράγματα. Τις τσιριδες δεν τις αναφέρω καν... Τσαρρρ τσαρρρρ φωνή για δέκα πουλιά!
 
User23658 είπε:
Ααα σας περνάμε! Εμείς λέμε αρκετά πράγματα. Τις τσιριδες δεν τις αναφέρω καν... Τσαρρρ τσαρρρρ φωνή για δέκα πουλιά!
Στη μουγκα ο δικός μου ο κύριος :)
Θα ανεβάσω βίντεο να δείτε πως αντιδράει όταν του παίζω κοκατιλ στο YouTube. Υψώνει κεφάλι για 1" και μετά αδιάφορος συνεχίζει να καταστρέφει ο,τι κατέστρεφε. :)

Όταν λένε τραγουδάκια είναι φανταστικά!
 
Στη μουγκα ο δικός μου ο κύριος :)
Θα ανεβάσω βίντεο να δείτε πως αντιδράει όταν του παίζω κοκατιλ στο YouTube. Υψώνει κεφάλι για 1" και μετά αδιάφορος συνεχίζει να καταστρέφει ο,τι κατέστρεφε. :)

Όταν λένε τραγουδάκια είναι φανταστικά!
Ααα τι Παιδί ειναι αυτο; Οταν μπορείς ανέβασε να δούμε! Τι ηλικία Έχει θύμισε μου.. Τραγούδια λεει 2 εμένα την οικογένεια ανταμς κ το totoro.
 
User23658 είπε:
Κοντεύει 2 ετών. Να έρθετε στο πάρτυ γενεθλίων 🙂


Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Yas!
 
Κοντεύει 2 ετών. Να έρθετε στο πάρτυ γενεθλίων 🙂


Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
Yas!
Απο εδω το μάθαμε κ του το σφυριζα κ εγώ! Μετά τους 6 μήνες άρχισε μουρμουριζε διάφορα τώρα 1.5 Πάμε καλά αλλά θέλει χρόνο κ να λες τα ίδια κ τα ίδια! Αν μας καλέσετε θα έρθουμε στο πάρτυ σας με δώρο -εκπλήξεις!
 
user20443 είπε:
Ε συγγνώμη αλλά τώρα που το σχολίασες, φυσικά και θέλω 😆
Στην αρχη άκουσε το τσίου τσιου και ξεκινησε κι αυτός απ έξω τσαρ τσαρ.. Τον βάζω μέσα κρατώ το μωρό.. Το βλεπειιι 😂 το λοφίο έφτασε στο ταβάνι τα μάτια έγιναν ολοστρογγυλα και έφτασε απ το χέρι μου στη πλάτη μου πάνω!
 
Back
Top