Γενικά Το budgie μου πέθανε

ΑΓΓΕΛΟΣ2

PB Member
Εγγραφή
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.384
Πόλη
Βόλος
πεθανε η πωλινα μου☹, σφηνοσε στη ταϊστρα😱, δεν ξερω πως και γιατι;νιωθω πολυ ασχοιμα γιατι θα μπορουσα να ειχα βαλει εσωτερικες ταϊστρες αλλα που να το φανταστω;
 
η πωλινα ηταν κοινο παπαγαλακι την ειχα δυο μηνες... Ουτε που φωναξε για να την καταλαβω και να την βοηθισω, δεν ξερω χθες ηταν μια χαρα...
 
Λυπαμαι πολυ...
αλλα τι επαθε, ασφυξια; Τραυματιστηκε;
Για να ξερουμε τι να αποφευγουμε δηλαδη..
 
Λυπάμαι πολύ!☹
Είναι δυσκολο να χάνεις τον μικρο σου φιλαράκο...
Υπομονη...
Παντως περιεργος θανατος. Μηπως ηταν αρρωστο και δν το ηξερες και απλα πεθανε εκει;
 
οχι χθες ηταν μια χαρα, δεν ξερω... Μηπως επρεπε να ειχα παρει καποια μετρα, αλλα δεν μου εχει ξανασυμβει να μπει παπαγαλακι μεσα στη ταιστρα...
 
Μου εχει τυχει και με εμενα κατι τετοιο αλλα με καναρινακια.Ισως, λεω ισως, να ειχε κατι και να μην φαινοταν, η να εφαγε κατι εκεινη τη στιγμη και...
 
☹Αγγελε λυπάμαι για την Πωλίνα... Μην κατηγορείς τον ευατό σου...
 
Αγγελε λυπαμαι παρα πολυ για την απώλεια σου!
Μου φαινεται κι εμενα πολυ περιεργος θανατος. Η ταϊστρα ήταν απο τις κλασσικές; Επειδη κι εμενα το μπάντζι μου συνηθιζει να μπαινει ολοκληρη μεσα στην ταϊστρα! Αν δεν ηταν απο τις κλασσικες και δεν σου ειναι κόπος, μηπως να εβαζες μια φωτογραφια της ταϊστρας;
 
Κριμα για το παπαγαλακι σου! Εισαι σιγουρος οτι δεν υπηρχε αιτια που μπηκε μεσα; Εγω περισυ εχασα ενα καναρινακι ετσι! Ηταν καλοκαιρι το χα εξω και ο ηλιος ειχε προχωρησει προς το κλουβι και προκειμενου να βρει καπου σκια χωθηκε εκει και πεθανε! Τουλαχιστον εγω αυτο καταλαβα.. Μηπως κι εσενα υπηρχε λογος που μπηκε εκει;
 
Back
Top