Φροντίδα Τριώροφη ή τετραώροφη μεταλλική σύνθεση με ζευγαρώστρες;

φιλε μου καλησπερα! Εγω επειδη το εχω ψαξει λιγο το θεμα εχει κοστοσ και η 2 και η 3, θα ελεγα πωσ αν εχεισ ποσοτητα ζευγαριων καλο θα ηταν να παρεισ φυσικα αν εχεισ την οικονομικη δινατοτητα. εγω στην θεση σου μελοντικα σκεφτομαι μια κλουβα 3χ3χ3 σε φυσικο χωρο κατασκευη δικια μου στον κηπο και μεσα ζευγαρωστρεσ με καποια ξεχωριστα ζευγαρια για μενα!
 
Δυστυχως φιλε μου δεν "πιανουν" τα χερια μου για να κατασκευασω κατι μονος μου. Η συγκεκριμενη κατασκευη θα με βολευε, γιατι εχω ηδη στο μπαλκονι πληρη ιδιοκατασκευη,(να ναι καλα ο φιλος μου ο Ζωης), οπου εχω τα ζευγαρια μου και ετσι θα προοριζοταν για τις νεες αφιξεις, ως κλουβα πτησης.
Ιδωμεν... Ποσο λες οτι φτανει το κοστος της με τρεις οροφους;
 
γεια σας παιδια. Εμενα μου φαινετε καλη η τιμη και πρακτικη
 
Την αγορασα και ειναι οντως σουπερ! Και απο ποιοτητα κατασκευης και απο τιμη! Μολις ετοιμασω και τον περιβαλοντα της χωρο, θα ανεβασω και φωτο! Παντως παιδια την συνιστω ανεπιφυλαχτα.
 
Στην ιστοσελιδα της εταιριας λεει οτι πουλαει μονο χονδρικη.
Τελικα δινει και σε ιδιωτες;
 
Χονδρικη πουλαει πουλια.
Τις κλουβες αυτες τις δινει και σε χομπιστες-ιδιωτες.
Εχουν παρει καποια παιδια απο το petbirds.
Kι αυτο ειναι καλο για μας 😉
 
Οικονομικη κριση γαρ... Αν θες λεπτομερειες πες μου να σου στειλω τα στοιχεια του σε pm.
Ωπ Νικολα σορυ, δεν ειδα το μηνυμα σου
 
Αγορασα αυτην με τους 85 ποντους φαρδος. 4ωροφη.
Για προκαταβολες και λοιπα θα συννενοηθεις με τον ανθρωπο, φαινεται ξηγημενος και σωστος! Εγω παντως δεν εδωσα προκαταβολη.
 
εχει στοκ δηλαδη αν παω αυριο εχει αυτο εννοο η φερνει κατοπιν παραγγελιας;
 
Νομιζω οτι πηγαινε εξωτερικο για να φερει. Πρεπει να εχει γυρισει τωρα. Μιλα μαζι του πρωτα.
 
βρε ελληνας ειμαι δεν γραφω καλα; Εσυ λες τν πηρες σημερα την ειχες παραγγειλη η περασες και την πηρες, οταν πας σε πετ σοπ πας και βλεπεις και αγοραζεις και ρωταω εσενα που πηγες εκει εχει διαθεσημες τι τηλ, νο να παρω πρωτα; τον πρωθυπουργο παω να δω
 
Φιλαρακι ηρεμησε
πρωτον δεν σου ειπα οτι την πηρα σημερα. Την εχω παρει απο την προηγουμενη εβδομαδα.
Δευτερον δεν καταλαβαινω τι σου κανει εντυπωση στο να μιλησεις μαζι του. Ετσι γινεται συνηθως, αλλα ο καθενας με τα χουγια του.
 
Back
Top