Διατροφή Τροφή για καναρίνια αντίστοιχη της Manitoba

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης RENOU
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Τρομερή επιλογή. Το μόνο αρνητικό είναι αν θα μπορείς να βρισκεις τις μικρές συσκευασίες. Του 1 και των 5 κιλών.
Κατά τα άλλα θεωρώ από τις καλύτερες επιλογές.
ΕΙναι πολυ καλη απλα γ μενα ενα μικρο αρνητικο ειναι οτι εχει πολυ ασπορι, δεν βρηκα αναλογια στο κιλο αλλα μου φαινεται αρκετη ποσοτητα, κατα τα αλλα εχει μεγαλη ποικιλια σπορων και το βασικοτερο value for money .
[automerge]1659553014[/automerge]
άρα καλύτερα το positur που αφορά όλο τον χρόνο. Νομίζω δεν έχει κ ρουψεν.
ναι τωρα ειναι η πτερροροια και μετα αρχιζει η προετοιμασια για διαγωνισμους.
Νομίζω δεν έχει κ ρουψεν.
ναι ειναι χωρις ρουπσεν
Αλλά την βλέπω μόνο σε 20κιλο
εγω πηρα τηλ το καταστημα απο οπου συνήθως παιρνώ τροφες κτλ και τους ειπα οταν ειναι να ανοιξει σακι θελω αν γινεται να το κανει μπροστα μου οποτε πηρα 10κιλα...
 
Τροφή καναρινιών με τέτοια τιμή είναι πραγματικά απαράδεκτο
44 ευρώ το 20κιλο έχει. Από τις πιο φθηνές είναι. Η Manitoba t3 είναι στα 63.50
Και έχει πιο λίγους σπόρους.
Γιατί όμως το θεωρείς απαράδεκτο;
 
44 ευρώ το 20κιλο έχει. Από τις πιο φθηνές είναι. Η Manitoba t3 είναι στα 63.50
Και έχει πιο λίγους σπόρους.
Γιατί όμως το θεωρείς απαράδεκτο;
Γιατι σε αυτες τις τιμες (και αναφερομαι σε μονοκιλες συσκευασιες) έβρισκες πριν λίγο καιρό τα καλά μείγματα για ιθαγενή.
Η αύξηση που βλέπουμε τελευταία είναι πλασματική στο μεγαλύτερο ποσοστό της.
Απλά κοπανάνε οι εισαγωγείς.
 
@Tony Forpus από όσο γνωρίζω υπάρχει μόνο σε 20κιλο για τα καναρίνια.
Υπάρχει 5κιλο αλλά είναι για μωσαϊκά.
 
@Tony Forpus την εβγαλαν και την περιλλα απο την t3.πλεον υπαρχει μονο t3 oro.ιδια σπορικα εκτος περιλλας αλλα με τιμη στα υψη.η μανιτομπα απο οτι φαίνεται εχασε πολυ εδαφος στη χωρα μας οσο αναφορά τροφες για καναρινια.
 
@Tony Forpus οποτε υπαρχει ακομη t3 platino?petmat,online pet και καναρινικοσμος μου είχαν πει τελος η πλατινο.απο εδω κ περα χωρις περιλλα.δεν συνέφερε τον εισαγωγέα λόγο κοστους και σταματησε να την φερνει απο οτι ακουσα επειδη η περιλλα ειχε φτασει στα υψη.
 
Ξέρει κάποιος τελικα αυτο το διάστημα που μπορούμε να βρουμε Τ3 platino με περιλα;;;
Αν υπτρχει περίπτωση να θεωρηθει η ερώτηση μου σαν διαφήμιση ας μου στηλει πμ οποίος γνωρίζει που μπορώ να παρω την συγκεκριμένη τροφή
 
Στο bird market ειχα κανει παραγγελία και μου εστηλαν απάντηση πως δεν υπάρχει διαθέσιμη και συνεπώς περιμενω.
Τωρα θα κάνω και στο δεύτερο και βλέπουμε.
Θα ηθελα να παραγγηλω και μεμονομςνους σπορους για να φτιαξω ενα μειγμα το οποίο θα δινω σαν κέρασμα.
Δεν ξερω ομως τι σπόρους πρέπει μα παρω και σε τι αναλογία.
Κάθε βοήθεια θα ειναι πολυ χρήσιμη
 
Ευχόμουν να μη χρειαστεί να το πω πότε, αλλά δυστυχώς η κρίση οδηγεί όλο και περισσότερο την αγορά στην πώληση παπάδων παρά προϊόντων.

Από την εμπειρία που έχω αποκτήσει τους τελευταίους μήνες "διαβάζοντας" την αγορά, είναι ότι το ΜΟΝΟ κατάστημα που όταν γράφει ότι ένα προϊόν βρίσκεται σε διαθεσιμότητα, και ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟ, είναι το PetGo. Για όποια προϊόντα αναφέρει ότι θα είναι σύντομα διαθέσιμα, θα γίνουν ΟΝΤΩΣ ΔΙΑΘΕΣΙΜΑ ή θα κατέβουν σύντομα από το site.

Το PetGo γεννήθηκε εν μέσω κρίσης και θα συνεχίσει να πορεύεται μόνο εφόσον καταφέρνει να επιτελεί τον αρχικό το σκοπό. Να διαθέτει δηλαδή επιλεγμένα ποιοτικά προϊόντα για κατοικίδια πτηνά.

Συγχωρέσατε την παρέμβασή μου σε αυτό το ύφος αλλά το να βλέπω καθημερινά καταστήματα να παρουσιάζουν 54.000 κωδικούς και να διαθέτουν 40 προϊόντα, καταντά πλέον γελοίο.
 
@Stavros σ' ευχαριστούμε Σταύρο κ πολύ σωστά τα λες. Την αγάπη μας για τα φτερωτά μας "παιδιά" εκμεταλλεύονται κ αισχροκερδουν πολλά πετ σοπ. Το "δεν πρόλαβα να ανανεώσουμε την ιστοσελίδα" κατόπιν εορτής κ κατόπιν παραγγελίας, έχει γίνει καραμέλα που μας πετάνε στην μούρη.
 
Back
Top