Φροντίδα Υπάρχει πρόβλημα αν αντί για κουάκερ βάλω κορν φλεικς;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης apistolos
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Από που αγοράζετε το μείγμα βοτάνων; Εάν είναι από Αθήνα κάπου έχετε την καλοσύνη να ενημερώσετε. Ευχαριστώ!
Δεν είναι έτοιμο μείγμα, ένα-ένα τα αγοράζεις και τα χρησιμοποιείς με δόσεις. Στην Αθήνα έχει Ευριπίδου στο τμήμα κάτω από την Αθηνάς, δυο τρία καλά μαγαζιά και γενικά σε μαγαζιά με βιολογικά είδη.
 
Δεν είναι έτοιμο μείγμα, ένα-ένα τα αγοράζεις και τα χρησιμοποιείς με δόσεις. Στην Αθήνα έχει Ευριπίδου στο τμήμα κάτω από την Αθηνάς, δυο τρία καλά μαγαζιά και γενικά σε μαγαζιά με βιολογικά είδη.
Ευχαριστώ, θα το κοιτάξω. :)
 
Από που αγοράζετε το μείγμα βοτάνων;

Προσωπικά το παραγγέλνω online και μου το φέρνουν σπίτι!

karderines.gr/shop/Πτηνά/Μείγματα-Σπόροι-Βότανα/Βότανα-Καρποί/Μείγμα-οργανικής-υγείας-100gr-1
 
Εκείνο που δεν μπορώ να δω από το sait, είναι το καθαρό βάρος της συσκευασίας.
Εσύ μπορείς να μας βοηθήσεις σ' αυτό?
ονομάζεται ''μείγμα οργανικής χημείας'' και η μικρότερη του συσκευασία είναι 100gr.
Μπορείτε να παραγγείλετε όση ποσότητα θέλετε.. Δεν το έχουν έτοιμο τα παιδιά,το φτιάχνουν επιτόπου για τον οποιοδήποτε παραγγείλει.

karderines.gr/shop
Ηούς 8, Κ. Πετράλωνα
211 - 226 1230
694 - 5653497 (Κώστας)
 
Από που αγοράζετε το μείγμα βοτάνων; Εάν είναι από Αθήνα κάπου έχετε την καλοσύνη να ενημερώσετε;
Εγώ βότανα αγοράζω από δω: iearth.gr/index.php
(για όλα τα νότια προάστια έχει δωρεάν μεταφορικά ή αν θες να γλυτώσεις τα μεταφορικά πας από κει, στην Καλλιθέα είναι!)
και από δω: http://baharat.gr/category/herbs/beverages/
 
Αποκτησα προσφατα καναρινακι και μου εδωσαν μια τροφη που εχει και μπισκοτο μεσα οποτε ειδα αυτο το σαιτ και θα παραγγειλω απο εκει. Εχετε παραγγελει εσεις τροφη απο εκει;
 
Αποκτησα προσφατα καναρινακι και μου εδωσαν μια τροφη που εχει και μπισκοτο μεσα οποτε ειδα αυτο το σαιτ και θα παραγγειλω απο εκει. Εχετε παραγγελει εσεις τροφη απο εκει;
.. Εδώ και δύο χρόνια ψωνίζω σχεδόν αποκλειστικά από το karderines.gr/
 
Αποκτησα προσφατα καναρινακι και μου εδωσαν μια τροφη που εχει και μπισκοτο μεσα οποτε ειδα αυτο το σαιτ και θα παραγγειλω απο εκει. Εχετε παραγγελει εσεις τροφη απο εκει;

Κι εγω απο εκει ψωνιζω. Εξαιρετικοί...
 
Γεια σας, εχω σε γλαστρακι φρεσκια ριγανη κανει να δωσω στον ΤΟΥΙΤΙ ΜΟΥ και ποση ποσοτητα; Ευχαριστω
 
Μπορω να βαλω φρεσκια ριγανη στο καναρινι μου και ποση ποσοτητα;
Ασφαλώς και μπορείς να δώσεις φρέσκια ρίγανη.
Δυο κλαδάκια είναι αρκετά.
 
Γεια σας, εχω σε γλαστρακι φρεσκια ριγανη κανει να δωσω στον ΤΟΥΙΤΙ ΜΟΥ και ποση ποσοτητα; Ευχαριστω
Και αποξηραμενη μπορείς να του δώσεις! Μια κουταλιά του γλυκού σε ένα μπολάκι...
 
Back
Top