ΦΑΡΜΑ

Δεχόμαστε προσφορές

Επειδή το κάτωθι ζεύγος αντιμετωπίζει πρόβλημα τεκνοποίησης και είναι και κάποιας ηλικίας εάν κάποιος έχει μικρά ανάλογου παραστήματος και κόμης τα θέλουμε προς υιοθέτηση.

Θα προτιμούσαμε και Σιάμ που είναι και η αδυναμία μου.

Ευχαριστώ
 
Καλησπέρα σας ξανά

Επειδή το κάτωθι ζεύγος αντιμετωπίζει πρόβλημα τεκνοποίησης και είναι και κάποιας ηλικίας εάν κάποιος έχει μικρά ανάλογου παραστήματος και κόμης τα θέλουμε προς υιοθέτηση.
...
Θα προτιμούσαμε και Σιάμ που είναι και η αδυναμία μου.

Ευχαριστώ [/quote]
 

Συνημμένα

  • P1010046.webp
    P1010046.webp
    35,1 KB · Προβολές: 180
μπραβο Στρατη πολυ καλα ολλα! Ο σκυλος σου τι ρατσα ειναι και απο που τον εχεις παρει;
 
Καλησπερα Στρατη. ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΜΟΝΑΧΑ θα σου πω γιαυτο που εχεις κανει... Και ετσι να συνεχισεις... Και εγω απο επαρχια προερχομε πριν με φαει η μεγαλουπολη..στην επαρχια ειχα πολλα ζωα γιατι τα υπερλατρευω, ειχα (κοτες, σκυλια, κατσικια, γουρουνια, γατια, γαιδαρακο...)και δυστυχως εδω στην μεγαλουπολη δεν ειναι εφικτο να εχω, αλλα ενα καλο στην αλαγη μου αυτη ητανε να αποκτησω πουλια και να μαθω οτηδηποτε γυρω απο τους φτερωτους μας φιλους... Ελπιζω να μην σε κουρασα... Και παλι συγχατηρηρια σου ευχομε
 
ΦΑΡΜΑ - ΚΟΤΕΤΣΙ ΜΕΡΟΣ ΔΕΥΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ...
 

Συνημμένα

  • P1010007.webp
    P1010007.webp
    59 KB · Προβολές: 161
  • P1010008.webp
    P1010008.webp
    56,7 KB · Προβολές: 150
  • P1010010.webp
    P1010010.webp
    52,2 KB · Προβολές: 132
  • P1010013.webp
    P1010013.webp
    78,8 KB · Προβολές: 145
  • P1010017.webp
    P1010017.webp
    58,2 KB · Προβολές: 136
  • P1010018.webp
    P1010018.webp
    86,5 KB · Προβολές: 151
  • P1010019.webp
    P1010019.webp
    55,8 KB · Προβολές: 122
Άριστα!

Καλοζωισμένα όλα τα καμάρια σου! Και πολύ ενδιαφέρουσες ράτσες...

Περιμένουμε τη συνέχεια με το στόμα ανοιχτό... 😀
 
Αν και το θέμα γράφτηκε ένα χρόνο πρίν:D, θα περιμένουμε τις νεότερες φωτογραφίες που υποσχέθηκε ο Στρατής!
 
Ναι, σίγουρα τώρα η διαφορά θα είναι αισθητή...
εεε;!

Τι ωραία που είναι να σκαλίζεις παλιά topics... 😀
 
Είναι πραγματικά υπέροχη η φάρμα του Στρατη μακάρι να μας δείξει και νέες φωτογραφίες. Είναι το όνειρό ζωής για πολλούς από εμάς

Αυτά τα υπέροχα συναισθήματα, της ζωής σε μία φάρμα, τα ένιωσα όταν χρειάστηκε να φτιάξω το έντυπο του «Παραδοσιακού πάρκου» στο Θεολόγο (κοντά στη Μαλεσίνα). Ο ιδιοκτήτης κατάφερε να φτιάξει μία ολόκληρη φάρμα, ακριβές αντίγραφο της παλαιάς εποχής και των συνηθειών που είχαν τότε οι άνθρωποι.

Αυτές οι προσπάθειες όπως του Στρατή του Δημάκη και άλλων είναι άξιες συγχαρητήριων.

Μία γεύση μπορείτε να πάρετε από το λινκ

Πάρκο Δημάκη
 
Ολοι γι αυτο ευχομαστε μια μερα! Να φυγουμε και να κανουμε τη δικια μας φαρμα! Το λιγοτερο που μπορω να σου πω ειναι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ;)

Να σαι καλα, με υγεια κι ευτυχεια να τα χαιρεσαι(εισαι ο ηρωας μου:D)
 
Back
Top