Γενικά Φέτος με φανέτα για πρώτη φορά

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Nontas
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Nontas

PB New Member
Εγγραφή
14 Δεκ 2015
Μηνύματα
324
Πόλη
Αθήνα
Φέτος θα προσπαθήσω με ένα ζευγάρι φανέτα για πρώτη φορά !
Και νόμιζα ότι είμαι ο μόνος που ασχολούμαι με φανέτα...
Πέρυσι και τα 2 αρσενικά μου έδωσαν φανετοκάναρα, φέτος θα προσπαθήσω με 2 ζευγάρια φανέτα.
Καλή επιτυχία!
 
Πέρυσι και τα 2 αρσενικά μου έδωσαν φανετοκάναρα,
Έχεις υπόψη σου αν τα φανετοκάναρα είναι γόνιμα πουλιά, κι αν ναι σε τι ποσοστό, από ποια ηλικία κι έπειτα και υπάρχει διαφοροποίηση στη γονιμότητα στα δύο φύλα;
 
Έχεις υπόψη σου αν τα φανετοκάναρα είναι γόνιμα πουλιά, κι αν ναι σε τι ποσοστό, από ποια ηλικία κι έπειτα και υπάρχει διαφοροποίηση στη γονιμότητα στα δύο φύλα;
Θηλυκά και αρσενικά άγονα 100% !
 
Σταμάτη, πώς πάνε τα φανετάκια σου;

Από τα δικά μου 2 ζευγαράκια έχουν κλαρώσει τα μικρά από την πρώτη γέννα και πάμε σε δεύτερη. Σύνολο 7 μικρά μέχρι στιγμής

1.webp 20180528_083841.webp 2018-06-07 - Αντιγραφή.webp 20180610_080800.webp 20180608_183739.webp 20180620_070140.webp fff1.webp

και ένα μικρό βιντεάκι

Για να δείτε αυτό το περιεχόμενο χρειάζεται η συγκατάθεσή σας για τον ορισμό cookie τρίτων.
Για πιο λεπτομερείς πληροφορίες, ανατρέξτε στη σελίδα μας για τη χρήση cookies.
 
Την καλησπέρα μου! Είναι πολύ όμορφο και αξιοθαύμαστο το αποτέλεσμα σου! Συγχαρητήρια για την επιτυχημένη εκτροφή αυτού του απαιτητικού και δυσεύρετου σε εκτροφεία είδους! Χαίρομαι ιδιαιτέρως με αυτά τα εγχειρήματα! Σας εύχομαι ολόψυχα καλή συνέχεια και σε εσάς και στα πτηνά σας! 🙂
 
Την καλησπέρα μου! Είναι πολύ όμορφο και αξιοθαύμαστο το αποτέλεσμα σου! Συγχαρητήρια για την επιτυχημένη εκτροφή αυτού του απαιτητικού και δυσεύρετου σε εκτροφεία είδους! Χαίρομαι ιδιαιτέρως με αυτά τα εγχειρήματα! Σας εύχομαι ολόψυχα καλή συνέχεια και σε εσάς και στα πτηνά σας! 🙂

Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Αφιερωμένη η παρακάτω φωτογραφία
20180729_191137.webp
 
Σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Αφιερωμένη η παρακάτω φωτογραφία
View attachment 56926
Είναι πολύ όμορφα και κομψά! Και με απομίμηση βλάστησης στο κλουβί τους! Πολλά μπράβο για τις αξιοπρεπείς και και καλές συνθήκες διαβίωσης που τους παρέχεις! Σε ευχαριστούμε πολύ που τα μοιράζεσαι μαζί μας!
 
Back
Top