Γενικά Φοιβος βιντεο

Φοίβος

PB Supporter
Εγγραφή
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
16.352
Πόλη
Βικτώρια
Θα κανω μια αποπειρα να ανεβασω βιντεακι του Φοιβου. Εγω τα εχω σε photobucket account. Να δω αν θα το ανοιξει..

Λοιπον... αν ανοιξει θα δειτε το διαβολακο μου να προσπαθει να μπει πισω απο τον εκτυπωτη μου και να κοψει καλωδια, να σπασει μερικα κομματια ακομη απο αυτα που ηδη εσπασε και αλλες ζημιες. 😀 Εβαλα κατι για εμποδιο αλλα το καλο το παληκαρι...

th_anevaineistonektipwti.jpg
 
πανεξυπνος και πανεμορφος να τον χαιρεσαι! Μου αρεσε που οταν καταφερε και ανεβηκε στον εκτυπωτη εβγαλε επιφωνημα νικης 🙂
 
πανεξυπνος και πανεμορφος να τον χαιρεσαι! Μου αρεσε που οταν καταφερε και ανεβηκε στον εκτυπωτη εβγαλε επιφωνημα νικης 🙂

😀! Ειδες τι ειναι! Και με κοιτουσε και καλα καλα σαν να λεει ''το δικο μου εγινε!'' 😛
 
τρομερος! Κ απιθανος!
απορω πως κρατιεσαι. Κ δεν τον ζουλας... εγω τα δικα μου τα χω κατσιασει!
δεν τα αφηνω ησυχα...
αλλα τους αρεσει...😛
ψοφια για παιχνιδια ειναι... Ολα τα ζωα... 😀
 
Καλα μιλαμε γλυκυτατος ειναι ο ατοιμος! Μιλαμε εχω παθει πλακιτσα με το βιντεακι και ζηλεψα γμτ μου... Να τον χαιρεσε :D
 
Ανέστη, υπέροχος ο φιλαράκος σου! Αν και αρκετά σκανδαλιάρης από ότι διαπίστωσα στα επόμενα βιντεάκια, πρέπει να ειναι ιδανική συντροφιά! Να τον χαίρεσαι!

Μου άρεσε που ειναι τροφαντό πουλάκι και έτρωγε την μπανάνα του και την ριζογκοφρέτα του!
 
Ειναι σκανταλιαρης Τζωρτζινα ειδικα με τον υπολογιστη και τα αλλα συναφη μηχανηματα μαλλον επειδη με βλεπει να ασχολουμαι συνεχεια μ' αυτα νομιζει οτι ειναι πολυ αστεια παιχνιδια και θελει να παιξει... Ειναι και λιγο ζηλιαρης εδω που τα λεμε. Λιιιγο οσο παταει... Ο Ελεφαντας! :24::24::24:
 
Πραγματικά έχουν τόσο δυναμική προσωπικότητα σαν να πρόκειται για μικρά παιδιά! 😀 Επιζητούν την συντροφιά μας και διεκδικούν την προσοχή μας με τον οποιονδήποτε τρόπο! Τελικά η ζήλεια μπορεί να επιφέρει ζημιές με μεγάλο κόστος! 🙂
 
Georgina είπε:
Τελικά η ζήλεια μπορεί να επιφέρει ζημιές με μεγάλο κόστος! 🙂
Αυτό είναι το λιγότερο. Πολλές φορές η αγαπημένη τους ασχολία είναι να μασάνε καλώδια και χρειάζεται προσοχή όταν μένουν μόνοι κοντά σε ηλεκτρικές συσκευές.
 
Σε αυτό ακριβώς αναφερόμουν και εγώ:)...Φαντάζεσαι καθε φορά που ζηλέυει ο Φοίβος να μασουλάει το καλώδιο του εκτυπωτή, να ραμφίζει τα ηλεκτρικά καλώδια του υπολογιστή κτλ κτλ...Απαπα δεν συμφέρει... 😀 και καλά το κόστος... Ποιος ακούει μετά την γκρίνια και την μουρμούρα αυτουνου που θα πρέπει να επιδιορθώσει την ζημιά...

Γλυκύτατα και παιχνιδιάρικα είναι, αλλά τα καναρινάκια ειναι πιό φρόνιμα!
 
Αυτό είναι το λιγότερο. Πολλές φορές η αγαπημένη τους ασχολία είναι να μασάνε καλώδια και χρειάζεται προσοχή όταν μένουν μόνοι κοντά σε ηλεκτρικές συσκευές.

Πραγματι, μπορει αυτη πραξη-ασχολια να καταληξει, επικινδυνη και για τη ζωη του καποια στιγμη!
 
Επειδη και εγω τα φοβαμαι αυτα που σωστα ειπατε γι αυτο ο Φοιβος ειναι εξω απο το κλουβι μονο οταν ειμαι και εγω παρων. Αν και στο γραφειο δεν φτανει να ανεβει απο την κανονικη θεση του κλουβιου του οταν δεν ειμαι παρων δε νιωθει ασφαλης και δεν το κουναει ρουπι... 😉 :D :)
Αλλα γενικα δεν βγαινει ποτε εξω αν δεν ειμαι εγω στο σπιτι. Ειναι καλο παιδι και ακουει οταν του λες Μη! Απλα μ' αρεσει κι εμενα που ειναι ζαβολιαρης και τον αφηνω να ''αλωνισει'' λιγο επιβλεπωμενος!
 
φωτος

μερικες καινουριες φωτο του Φοιβου... :D

1) εδω παιζουμε κρυφτο υποθετω αλλα αυτος κρυβεται σαν, στρουθοκαμηλος...
2 & 3) και αυτες ειναι απο την πορτοκαλαδα μας το πρωι...
 

Συνημμένα

  • photo-phoebus1.webp
    photo-phoebus1.webp
    22 KB · Προβολές: 64
  • photo-phoebus2.webp
    photo-phoebus2.webp
    12,2 KB · Προβολές: 66
  • photo-phoebus3.webp
    photo-phoebus3.webp
    10,7 KB · Προβολές: 66
:)Πολυ ομορφες οι φωτος σου Ανεστη, :Dκουκλος ο Φοιβος! Μεσα απο τις εικονες βγαινει το ενδιαφερον και η αγαπη προς το πουλακι που εχεις, αλλα και η δικη του ικανοποιηση απο το ενδιαφερον που εισπρατει! Και παλι ΜΠΡΑΒΟ!
 
Back
Top