Γενικά Φοιβος βιντεο

Mας τρελλαινουν τα στρουθοκαμηλακια και το πιο γλυκο που εχω δει ειναι ο Φοιβος! Γιατι; Εχει τον μοναδικο συνδιασμο να ειναι και ηρεμο πουλακι και πεισματαρικο και ζαβολιαρικο και δεν χανει την ευκαιρια να ριχνει ματιες ικανοποιησης και αυτοεπιβεβαιωσης στον μπαμπα του, ασε μιλουσα με την κορη και τωρα που εμαθε θελει να τις τις στειλω..
 
Είναι οντως διαβολάκος αλλα είναι και γλύκας!
δεν μπορώ να εχω και ήχο να τον ακουσω δυστυχως αλλα και μονο που τον βλέπ αρκεί!
 
Ανέστη απίστευτος ο Φοίβος! Ειδικά το κόλπο το στρουθοκαμηλέ (😀) τέλειο! Θα συμφωνήσω με τη Σίσσυ ότι είναι ολοφάνερη η φροντίδα και αγάπη που εισπράττει..Φυσικά αυτά είναι αμοιβαία :)
 
Καλ'α βλέπεις την ζουζουνιά στο βλέμα του και την χαρά του "τα κατάφερα΄! Πολύ καλός όπως κι έσύ!
 
Φοβερός ο Φοίβος! Μπράβο Ανέστη!
Πάρτου τώρα και μια Αθηνά να κάνουν δίδυμο! 🙂
 
Πολύ γλυκούλης ο Φοίβος να τον χαίρεσαι Ανέστη! Πραγματικά πρέπει να είμαστε πολύ προσεκτικοί με τις συσκευές και τα καλώδια!
 
Φίλε Ανέστη στο έχω ξαναπεί αλλά θα στο ξαναπώ, είσαι από τους λίγους που έχουν τον παπαγάλο τους σε άριστη κατάσταση. Μπράβο και ξανά μπράβο.
 
Ειναι πανεμορφος και γλυκας!:D:)Μπραβο σου που τον φροντιζεις τοσο καλα! Οταν ειδα εκεινη την στιγμη στο βιντεο που πρωσπαθουσε να ανεβει στον εκτειποτη και εβαζε τα ποδαρακια του μου ηρθε να ρουφηξω την οθονη.
 
Αμάν! Βρε Ανέστη είναι πολύ κορμί! 😀 πολύ απολαμβάνω το ύφος της ικανοποίησης που παίρνουν στο τέλος τα σκασμένα! Φτου φτου να μην το ματιάξω το κουκλάκι!
 
Back
Top