Φροντίδα Φύλαξη παροτλετ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Niki
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Niki

PB New Member
Εγγραφή
17 Φεβ 2016
Μηνύματα
54
Καλησπέρα θα χρειαστώ μια μεγάλη χάρη από κάποιο μέλος για την παπαγαλινα μου η οποια χρειαζεται άμεσα κάποιον να την κρατησει... Θα λείψω εως τελη Σεπτέμβρη, υπάρχει περίπωση να έχει κάποιος τη δυνατότητα αυτή;
 
Απλά να προσθέσω ότι οποίο μέλος έχει αυτή τη δυνατότητα θα πρέπει να έχει σκεφτεί ότι θα χρειάζεται διαφορετικός χώρος από εκεί που έχει το/τα δικό του/δικά του πτηνά για τους γνωστούς λόγους.
Εύχομαι να βρεις το καλύτερο άτομο για την παπαγαλίνα σου.
Καλό καλοκαίρι :)
 
Ευχαριστώ πολύ! Νομίζω πως καλοκαίρι λίγο δύσκολο για τους περισσότερους να αναλάβουν τόσο μεγάλο διάστημα...
 
Μπορεις να δοκιμασεις petkeepers.
Ευχαριστως θα το φιλοξενουσα αλλα μαλλον μενω μακρυα.
 
Κι γω με πολλή χαρά να την φιλοξενήσω, αλλά θα λείψω και εγώ για λίγες μέρες σε διακοπές, και οι δικοί μου δεν ξέρουν τόσα για παπαγαλάκια.. Δεν παίρνω τέτοια ευθύνη να το αφήσω στους δικούς μου. Θα τους ρωτήσω βέβαια, και θα σε ενημερώσω..
 
Μπορεις να δοκιμασεις petkeepers.
Από μια ματιά που έριξα δεν είδα να υπάρχουν ''keepers'' με γνώσεις... Μακάρι να βρει όμως.
Κι εγώ δεν μπορώ να το φιλοξενήσω, περιμένω μωρό σε λίγο καιρό και δεν υπάρχει περιθώριο (χρόνου και χώρου) και για 3ο πουλάκι.
 
Είναι στα όρια του αδύνατου αυτό που ψάχνεις, ως εκ περισσού να ρωτήσω, δεν γίνεται να το πάρεις μαζί σου;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Sissy
Το ξέρω αλλά είπα Να το προσπαθήσω, δεν πειράζει! Θα λείψω ως τέλη Σεπτέμβρη, δε γίνεται δυστυχώς
 
Πουθενά αποτι βλέπω
Πως... Πουθενά; Τι εννοείς;... Πες δυο λόγια για το πουλάκι, είναι ταϊσμένο ή άγριο; ηλικία; θηλυκό; αρσενικό; Φαντάζομαι στην Αθήνα μένεις, έτσι;
 
Πως... Πουθενά; Τι εννοείς;... Πες δυο λόγια για το πουλάκι, είναι ταϊσμένο ή άγριο; ηλικία; θηλυκό; αρσενικό; Φαντάζομαι στην Αθήνα μένεις, έτσι;

αν καποιος μπορουσε θα εδινα ολες τις πληροφοριες ακομα και τις συνηθειες της
ειναι θυληκο ταισμενο στο χερι ηρεμη με κανονικα φτερα και τις αρεσει να πεταει που και που
γιαυτο δεν μπορω να τη δωσω οπου κι οπου και ψαχνω απο εδω μεσα που γνωριζετε.
για την ωρα την εχει ενας γνωστος γιατι ηδη λειπω, αλλα με ενημερωσε πως συντομα θα χρειαστει να φυγει αρα πρεπει να βρεθει καποιο καταλληλο ατομο, αν δεν βρεθει θα το αφησω σε συγγενικο προσωπο το οποιο δε θα ασχολειται οσο πρεπει, παιχνιδι ταισματα κτλ , αυτες τις λεπτομερειες θα τις αναφερω στο τηλεφωνο με οποιον δω οτι τελικα μπορει να αναλαβει

ευχαριστω ολους για το ενδιαφερον
 
Ακου εγω θα μπορουσα να το κρατησω ανετα βαιβεα θα το δουμε αν και εδω θα ειμαι και αν μπορω τελικα να εισε σιγουρη οτι θα βγενει εξω απο το κλουβι
 
Ακου εγω θα μπορουσα να το κρατησω ανετα βαιβεα θα το δουμε αν και εδω θα ειμαι και αν μπορω τελικα να εισε σιγουρη οτι θα βγενει εξω απο το κλουβι
ωραια το βλεπουμε, δεν ειναι βιαστικο!
 
δεν ειναι βιαστικο!
Αφού έχεις χρόνο να μην βιαστείς.
Πάντα υπάρχουν λύσεις που είναι καλύτερες από τις προσδοκώμενες ή τουλάχιστο από αυτές που αρχικά είχαμε δυνατότητα επιλογής.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Niki
Ευτυχώς έχω χρόνο, απλά κάτι σημαντικό, δεν τις κόβω τα φτερά άρα κάνει καλές πτήσεις!
 
Back
Top