Χάθηκε Χάθηκε ο Μήτσος μας (κοκατίλ)

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Letkoy
  • Ημερομηνία Ημερομηνία

Letkoy

PB New Member
Εγγραφή
22 Σεπ 2019
Μηνύματα
220
Καλησπέρα και χρόνια πολλά σε όλους. Κάνω μεγάλη εκληση σας παρακαλώ πολύ χάθηκε το μωρό μας... το εσκασε απο ενα μικρό ανοιγμα στο μπαλκόνι που είχαμε αφήσει. ... ψάχνουμε σήμερα απο το πρωι εχουμε βάλει αφίσες παντού εχουμε απευθυνθεί σε όλα τα γύρω petshops. O Μικρός μας είναι ήμερος πετάει δεν εχει κομμενα φτερά. Χάθηκε στην περιοχή του Αγίου Ελευθερίου - Κατω πατήσια . Εχουν βγει τα παιδιά έξω με ήχους στο κινητό ...και εχει αρχίσει να βραδιάζει τι άλλο να κάνω? Δινουμε αμοιβή 100 ευρώ...
 
Ξέρω πως σε τέτοια περίπτωση αφήνετε το κλουβί έξω με τροφή και νερό για να μπει το βράδυ αν βρει το δρόμο. Εύχομαι ολόψυχα να το βρείτε!
[automerge]1608562844[/automerge]
Επίσης και το fb ίσως βοηθησει
 
Καποιο νεο υπαρχει;Βαλε ηχους απο το κινητο,να φωναζεις το ονομα του,να κοιτας σε δεντρα, αν εχεις βιντεο του που τραγουδαει ή φωναζει κτλ βαλτο μηπως ακουσει την φωνη του ή κανε καποιο σφυριγμα συγκεκριμενο που του εκανες!

Ευχομαι ολοψυχα να βρεθει και να ερθει γρηγορα στην αγκαλιτσα σου! Θα περιμενουμε να μας ενημερωσεις με ευχαριστα νεα οτι τον βρηκες 😁
 
κοντεύει να σπάσει το στομάχι μου...το μυαλο μου γυρνάει στο πουλάκι μας...που θα είναι τώρα...
[automerge]1608647792[/automerge]
μωράκι μου γλυκο ελπίζω να σε βρούμε...μια ολοκληρη μέρα χωρίς εσένα και πόσο αισθητή είναι η απουσία σου...
 
@giannisvlg αναρτησαμε στην περιοχη μας τουλαχιστον 1 με δυο τετραγωνα αφισες με αμοιβη σε κολονες facebοok αναρτηση , σε φορουμ με πτηνα, ενημερωσαμε τα petshop πηγαμε στις γυρω πολυκατοικιες πορτα πορτα και χτυπησαμε τα κουδουνια τι αλλο να κανω;
 
Back
Top