Γενικά Χάθηκε ο Φοίβος κοκατίλ

Το πουλι δεν έδωσε σημαδια ζωης σημερα. Πιστεύετε υπάρχουν ελπίδες;

Σιγουρα λιγοτερες αλλα υπαρχουν Δημητρα, στην πολη της Μεθωνης χαθηκε ή σε καποιο χωριο γυρω γυρω;
 
Σιγουρα λιγοτερες αλλα υπαρχουν Δημητρα, στην πολη της Μεθωνης χαθηκε ή σε καποιο χωριο γυρω γυρω;
Στην πολη. Αλλα εχει πολλα χωραφια γυρω απο το σπιτι
[automerge]1587331993[/automerge]
Χρόνια πολλά...
Κανένα νέο;
Χρόνια πολλά. Τίποτα...
[automerge]1587332915[/automerge]
Μήπως ψαχνει να ζευγαρωσει;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Στην πολη. Αλλα εχει πολλα χωραφια γυρω απο το σπιτι

Ας κολλησουν και καμια αφισσα στις κολωνες μηπως το βρει καποιος και ας ενημερωσουν και τα τοπικα pet shop
 
@Tony Forpus οχι δυστυχώς. Τον έψαχνε 5 μερες συνεχομενα αλλα ουτε που τον ακουσε. Έπρεπε τη μέρα που τον βρηκε να επιμεινει αλλα μου ειπε ειχε κατσει ηδη πολλη ωρα και προσπαθουσε να τον πεισει να κατεβει απο το δεντρο κοντευε να νυχτωσει κι ολας ηταν και μεσα σε ενα κτημα περοφραγμενο που ισωα ειχε σκυλια μου ειπε οποτς δεν μπορουσε να πλησιασει ακριβώς κατω απο το δεντρο. Εκεινο το βραδυ επεσαν και μπομπακια... Διαλεξε να χαθει τη χειρότερη μερα. Απο εκεινη τη μέρα δεν τον ξαναβρηκαν. Πηγαινε στη ταρατσα και εβαζε τερμα ηχους απο θηλυκα κοκατιλ αλλα τιποτα. Εχω στενοχωρηθει με αυτο που εγινε γιατι ηθελα πολυ να το φερει πισω Καλαμάτα να το γνωρισω και να το μεγαλωσουμε μαζι. Ποτε δεν ειχα παπαγαλο και ηθελα να γνωρίσω απο κοντα εναν. Τωρα πια δεν νομιζω να βρεθει εκτος αν τον πηρε κάποιος σπιτι του που το βρισκω δύσκολο γιατί οι περισσότεροι ειναι ηλικιωμενοι που να καταφερουν να το πιασουν.
 
Back
Top