Αγορά Χαρίζεται παπαγάλος μεγάλος

Καλημερα, μιλαμε για παπαγαλο Ζακό?(African Grey); Ειναι ημερος; Μιλαει, ειναι υγιης; Αν θες καποιες ακομη πληροφοριες για να ενδιαφερθουν καποιοι που τον θελουν...
 
Λέει κάποια ονόματα και κάνει πως χορεύει όταν ακούει μουσική. Δυστυχώς δεν λέει πολλές λέξεις γιατί είναι πολλές ώρες μόνος του στο σπίτι. Με αυτούς που το φροντίζουν και τους ξέρεις είναι ήρεμος. Τον έχουμε πάει μια δυο φορές σε κάποιον ειδικό και δεν μας έχει πει ότι έχει κάποιο πρόβλημα. Κάποιες φορές που του πέφτουν τα φτερά μας είπε ότι είναι μάλλον ψυχολογογική η αιτία.
Απ' όσο θυμάμαι όταν μας τον πούλησαν μας είπαν ότι είναι αφρικανικός γκρίζος.
 
εγω θα τον ηθελα αν μπορεις να τον δωσεις αλλα θα ηθελα και μια πληροφορια ακομα γιατι τονμ δινεις;
 
με μεγαλη μου χαρα σας ανακοινωνω οτι ο αρθουρος μετακομισε και κανει παρεα μαζι με τα Lovebirds μου! Χεχε

πλεον η οικογενεια μεγαλωσε και τα πουλια μου απεκτησαν εναν μεγαλο προστατη!

ενα μεγάλο ευχαριστώ στον κύριο Κώστα
 
Να σου ζήσει, να τον προσέχεις. Θέλουμε φωτογραφία!

Κύριε Κώστα ευχαριστώ επίσης :)
 
με μεγαλη μου χαρα σας ανακοινωνω οτι ο αρθουρος μετακομισε και κανει παρεα μαζι με τα Lovebirds μου! Χεχε
να τον χαιρεσαι! Και να τον προσεχεις, μην μελαγχολησει λογω αλλαγης περιβαλλοντος!
 
Νάσο, να τον χαίρεσαι! Νοιώθω την ανάγκη να πω ένα μεγάλο "μπράβο" στον Κώστα Στούπα που είχε τη δύναμη να αποχωριστεί το φίλο του, επειδή ένιωθε μοναξιά. 15 χρόνια, μη το ξεχνάμε.
 
Εγω τώρα διάβασα το θέμα μιας και καινούργια στο site... Τι να πω; Μπράβο κυριε Κώστα και εύχομαι απο εδω και πέρα να πάνε ολα καλά! Απ οτι ειδα και λογικό ειναι κάνανε ολοι "κρα" για να τον αποκτήσουν... λογικο απόλυτα! Παιδιά αν παρουσιαστεί ξανά κατι τέτοιο ειναι μια κοπελίτσα στη δουλεια μου που θέλει εδω και χρόνια συγκεκτιμένα εναν African Grey αλλα η τιμή του της ειναι απαγορευτικός...
 
  • Like
Αντιδράσεις: lizard
ΓΙΑ ΣΟΥ.
ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΔΡΑΜΑ ΚΑΙ ΕΝΔΙΑΦΕΡΩΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΖΑΚΟ ΠΑΠΑΓΑΛΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΑΜΕΣΑ .
ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕ ΜΕ
 
Xa-xa-xa! Pou einai o Nassos; Na grafei me megala kokkina gramata auto! :D
TON PIRANE TON PAPAGALO paidia! Edo kai kairo!
 
Απορία!

Νάσο μετά από τόσους μήνες, για πες μας πως τα πάει ο Ζακό (αλήθεια πως είναι το όνομα του;) στο "καινούριο" του περιβάλλον γενικά; Με τα Lovebirds?
 
Back
Top