Χαρίζω Χαρίζεται ρίνκνεκ εξημερωμένο με κλουβί, σταντ και κλουβί μεταφοράς

Foudoukos

PB New Member
Εγγραφή
13 Ιουν 2014
Μηνύματα
124
Πόλη
Αθήνα
Καλησπερα σας χαριζω ρινκνεκ 2,5 χρονων εξημερωμενο με ετοιμο κλουβι, σταντ και κλουβι μεταφορας! Προυποθεση το ατομο που θα το παρει να ειναι απο Αθηνα και να γνωριζει απο παπαγαλακια.. Θα ηθελα οι αντμινς αν μπορειτε να με βοηθησετε να το δωσω στον καταλληλο!
 
Το γλυκουλι που σου δωσα τα κουκουναρια και τα σπορια φοινικα; ☹ γιατι το δινεις αν επιτρεπεται;

Ευχαριστως θα το επαιρνα, αλλα λογω ελλειψηςχρονου ειναι κριμα, οποτε μακαρι να παει σε καλα χερακια.

Εσυ θα κανεις το καστινγκ για το νεο γονιο :)
 
Οποιος επιθυμει μπορει να μου στειλει να συννενοηθουμε!
Μη βιαζεσαι, θα πεσει λαος σε λιγο. Δεν βρισκουν ημερο και για χαρισμα συχνα οποτε ετοιμασου και οπλισου με υπομονη. Και προσοχη, μη βιαστεις για τον νεο αναδοχο, παρε το χρονο σου και κρινε αναλογα.
 
Προυποθεση το ατομο που θα το παρει να ειναι απο Αθηνα και να γνωριζει απο παπαγαλακια..
Από Αθήνα είμαι. Έχω καναρίνια. Παπαγάλους είχα αρκετά χρόνια πριν ένα ζευγάρι budgie. Γνώσεις προσφέρει το φόρουμ και μάλιστα όποιος ενδιαφέρεται μαθαίνει γρήγορα.
Δηλώνω ενδιαφέρον για την απόκτησή του και συνάμα έχω όλη τη διάθεση να το φροντίσω.
 
Από Αθήνα είμαι. Έχω καναρίνια. Παπαγάλους είχα αρκετά χρόνια πριν ένα ζευγάρι budgie. Γνώσεις προσφέρει το φόρουμ και μάλιστα όποιος ενδιαφέρεται μαθαίνει γρήγορα.
Δηλώνω ενδιαφέρον για την απόκτησή του και συνάμα έχω όλη τη διάθεση να το φροντίσω.
Θα ειναι πολυ ευχαριστο αν καταληξει σε εσενα τελικα :D
 
Κι εγώ... Δαγκωτό Παναγιώτα ψηφίζω

Θα ηθελα οι αντμινς αν μπορειτε να με βοηθησετε να το δωσω στον καταλληλο!
Αμφιβάλω αν θα βρεις κάποιον περισσότερο κατάλληλο...
Με κλειστά μάτια Κώστα.
 
Κώστα ύστερα απο αυτή τη πρόταση, μόνο τυχερός μπορείς να νιώσεις!
Και ο Πάπας ο ίδιος να το ζητήσει, δεν αλλάζω γνώμη!
Vote for Παναγιώτα, η πιο άξια ψήφος μου.:)
 
Δηλώνω ενδιαφέρον για την απόκτησή του και συνάμα έχω όλη τη διάθεση να το φροντίσω.
Να πω κάτι που δεν μπορεί η ίδια.
Είναι σοβαρός και συγκροτημένος άνθρωπος.
Καλότυχο το πουλάκι σου, ευτυχώς!
 
Τι έγινε παιδιά; Μετακόμισε ο παπαγάλος;
Πάντως σε μένα όχι. Ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια και για την εμπιστοσύνη που δείχνετε στο πρόσωπό μου.
Της εστειλα ινμποξ Μαρια για να συννενοηθουμε!
Ναι ζήτησα να ενημερωθώ για το πρόγραμμά του, τη διατροφή του, να πάω να τον δω από κοντά. Δεν έχω απάντηση από την Τρίτη.
Ασφαλώς και δε βιάζομαι και ο Κώστας μπορεί να τον χαρίσει όπου θέλει ή ακόμα και να μετανιώσει και να τον κρατήσει. Εύχομαι τα καλύτερα για τον παπαγάλο!
 
Back
Top