Γενικά Χαρίζεται όντως;

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Vasia24
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Το οτι βαζεις απο 2 φορες το καθε ποστ ειναι για να κανεις εντυπωση; Τι να σου πω ρε @YannisK εχω εταιρεια εξαπατησης και θελω να σας φαω τα λεφτα...
Βάσια, προφανώς η σύνδεση του Γιάννη δημιούργησε το διπλό ποστ ή επειδή μπορεί να αργούσε να ανέβει το ποστ ή του κολλούσε η σελίδα να ξαναπάτησε το κουμπί "Απαντήστε". Δεν είναι αυτός λόγος για παρεξηγήσεις. Το ποστ διαγράφηκε απο τη διαχείριση, ας επιστρέψουμε στο θέμα παρακαλώ.
 
@eva vrs μου δεν ειναι διπλο απο λαθος και φαινεται... Τελοςπαντων ζητησα απο το Σταυρο να το διαγραψει..
 
@eva vrs μου δεν ειναι διπλο απο λαθος και φαινεται... Τελοςπαντων ζητησα απο το Σταυρο να το διαγραψει..
Βάσια, μου έχει συμβεί άπειρες φορές το μήνυμα που έγραψα να είναι διπλό. Πιθανά στο μέλλον θα συμβεί και σε εσένα, οπότε όλα είναι καλά.
 
Ζητησα απο το Σταυρο να διαγραψει το θεμα... Οσο για τις υποψιες @ianos που εχει ο κυριος ειπαμε θελω να σας κοροιδεψω και να σας φαω τα λεφτα...
 
Ευα μου οκ δεν υπαρχει θεμα... αν σε κατηγορουσαν ομως και εσενα ισως να ειχες προβλημα... Δεν εγινε κατι ομως οκ.
 
Θεωρώ πως κακώς συνεχίζουμε και δίνουμε τροφή σε "ληγμένες" απατεωνιές επιτρέποντας (ίσως) σε νέους να παρασύρονται από τέτοιες παγίδες.
Γιατί φαίνεται από χιλιόμετρα μακρυά πως τέτοια είναι.
 
Ευα μου οκ δεν υπαρχει θεμα... αν σε κατηγορουσαν ομως και εσενα ισως να ειχες προβλημα... Δεν εγινε κατι ομως οκ.
Έχεις δίκιο Βάσια μου που το παίρνεις κάπως.Αλλά να σου πω την αλήθεια αν ήμουν στην θέση σου δεν θα έδινα καν σημασία, δεν υπάρχει νόημα. 😉
 
Back
Top