ΧΑΡΙΣΤΗΚΕ Χαρίζεται lovebird lutino 4 μηνών

Φαμπιο

PB Member
Εγγραφή
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.898
Πόλη
Αθήνα
Χαριζεται lutino love bird μωρο 4 μηνων, οχι εξημερωμενο.
Το καταλληλο σπιτι γι αυτο ειναι αυτο που θα του παρεχει:καλη διατροφη, καθαριοτητα, αφθονο χωρο,ιατρικη μεριμνα και παρειτσα..
Ειναι πολυ ζωηρο και χαρουμενο και του αρεσουν πολυ τα παιχνιδια απο σκοινι!
Οποιος/α πιστευει οτι μπορει να του τα παρεχει ολα αυτα θα γινει δικο του:)
Το μετωπο του θα γινει κοκκινο...
 

Συνημμένα

  • DSC00582.webp
    DSC00582.webp
    51 KB · Προβολές: 361
καλησπέρα,
εγώ ενδιαφέρομαι, έχω 2 Lovebirds (δεν ξέρω ακόμα εάν είναι ζευγάρι),
Φιλικά, Γιάννης
 
Ναι ειναι δικια μου γεννα! 🙂
Να και μια φωτο με την μαμα του...
 

Συνημμένα

  • DSC00584.webp
    DSC00584.webp
    48,6 KB · Προβολές: 375
Καλημέρα Νίκη. Θα το θελα κι εγω το ''μωρο σου''. Ολα αυτα που ζητας θα τα εχει, αυτο ειναι το μονο σιγουρο, οπως και ολα τα δικα μου μωρα αλλα ειναι αυτη η ρημαδα η αποσταση. Τι να πω; Αν γινεται κατι σε αυτο το θεμα, πολυ ευχαριστως να το υιοθετησω.
 
Νικη και εγω θελω Lovebirds και μαλιστα εχω αδυναμια στα λουτινο.Αν δεν το εδωσες ηδη θα το ηθελα. Εν παση περιπτωση θα περιμενω την επομενη γεννα των δικων σου.
 
Γεια σου νικη εχω ενα black masked (ΖΟΡΟ το λεω) και ενα ζευγαρι Budgie, δεν τα βαζω μαζι γιατι φωναζουν και μαλωνουν τα κλουβα ειναι αρκετα μεγαλα (90x65x70). αν δεν το εχεις δωσει ακομη ερχομαι να το παρω δεν εχω προβλημα να εχει και παρεα ο ΖΟΡΟμαν
 
Νικη το θελω εγω απαντησε μου, αν ειναι εχω δωματιο ειδικα για πουλια
ευχαριστω
 
Θελω να ευχαριστησω την Νικη για το Πακιτακι της 🙂! Ειναι υπεροχο οπως κι εκεινη, καθως με βοηθησε και σε πολλα θεματα για τους παπαγαλους,ως πιο εμπειρη! Νικη ειναι σε καλα χερια μην ανησυχεις,θα του δωσω οση αγαπη χρειαζεται και θα σε ενημερωνω για αυτο!:D

Σε ευχαριστω πολυ!:D
 
Back
Top