Χαρίζω Χαρίζονται θηλυκά ημίαιμα καναρίνια

spatsellis

PB New Member
Εγγραφή
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
27
Πόλη
Αθήνα
Χαρίζω θηλυκά ημίαιμα καναρίνια μονόχρωμα (κόκκινα)και πολύχρωμα φετεινά και περσινά λογω μετακόμισης στην επαρχια! Δυστυχώς δεν μπορώ να τα πάρω όλα μαζί μου και πρέπει να χαρίσω μερικά. Μένω Αθήνα στο κέντρο!
 
καλημερα
μενω στην κω και ευχαριστως θα επαιρνα τα πουλακια αν δεν σου κανει κοπο να τα βαλεις στο καραβι
θα ειμαι Αθηνα πρωτες μερες του οκτωμβρη
αν ενδοιαφερεσαι επικοινωνησε
 
Καλησπερα φιλε. Μενω κι εγω κεντρο και ηθελα αν μπορεις να μου δωσεις ενα κοκκινο θυληκο να το κανω ταιρι του χρονου με τον κοκκινο αρσενικο μου.
 
Αν σου περισεψει ενα θηλυκο κοκκινο μονοχρωμμο σκεψου οτι υπαρχω και εγω που θα επαιρνα ενα ευχαριστως.
 
καλησπερα. Εαν εχει περισεψει καποιο καναρινι και για μενα
 
Ενα μεγαλο ευχαριστω στον φιλο Σπυρο για τις 3 πανεμορφες καναρες που μου χαρισε!
 
Αν μπορεις Σαββατο απογευμα περνα να σου δωσω. Για λεπτομερειες παρε με αυριο τηλ στο <removed>.
 
γεια σου φιλε μου ενδιαφερομαι και εγω αν σου εχει μεινει κατι...
 
φιλε αν εχει μεινη κανα καναρινη και για μενα μιας και ειμαι απο μυτιληνη αλλα απο βδομαδα θα ειμαι Αθήνα και θελω να παρω καναρινια να μεγαλωσει η οικογενεια!
 
Δεν με απασχολει το χρωμα θελω 1 η 2 θηλυκα να φτιαξω ζευγαρια. Μενω χαιδαρι και καθε μερα ειμαι κεντρο αν δεν τα εδωσες περιμενω απαντηση.
 
Αυριο 7/9 στις 9.15 το πρωι θα ειμαι για μιση ωρα στο τερμα των τρολλευ στα Πετραλωνα που ειναι εξω απο τον σταθμο του ηλεκτρικου.
 
ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΠΥΡΟ, ΕΙΜΑΙ Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΠΟ ΧΑΛΚΙΔΑ.
ΜΗΝ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΞΕΧΑΣΑ. ΕΧΟΥΝ ΔΕΙΞΕΙ ΠΛΕΟΝ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΤΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ.
ΑΝ ΕΡΘΕΙΣ ΚΑΤΑ ΤΑ ΜΕΡΗ ΜΑΣ ΤΗΛ. ********, ΘΑ ΧΑΡΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ
 
αμα περισεψε κανενα μπορουμε να κανουμε ανταλαγη. εχω μια απλη καναρα και δεν την θελω. ειναι 1 χρονου και ειναι κοινωνικη. την ανταλαζω με ενα αρσενικο μικρο περιπου 1 χρονου.
 
αμα περισεψε κανενα μπορουμε να κανουμε ανταλαγη. εχω μια απλη καναρα και δεν την θελω. ειναι 1 χρονου και ειναι κοινωνικη. την ανταλαζω με ενα αρσενικο μικρο περιπου 1 χρονου.
Και τι να την κάνει την κανάρα σου από τη στιγμή που άνοιξε αυτό το θέμα μόνο και μόνο για να χαρίσει θηλυκά ημίαιμα καναρίνια; ; Ακόμη και να μη θέλει τη δική σου και να θέλει απλώς να σου χαρίσει, πάλι θηλυκό προσφέρει.
 
Back
Top