Χαρίζω Χαρίζω ενα αχρησιμοποίητο Aviator Harness Small (Petite)

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης ermispt
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Το οτι δεν ξερω να γραφω και να διαβαζω δεν θα το κρινεις εσυ. Τωρα εσυ οταν μιλας με τον αλεξ, εμενα τι μου στελνεις το απογευμα θα ειναι εκει. Ο αγνεστατος τωρα νομιζω πως δεν ειμαι εγω αλλα εσυ οταν κοροιδευεις το κοσμο. Εαν ετσι σε εμεθαν μπραβο. Τωρα την αναφορα για προσβλητικους χαρακτηρισμους πως να τον εξιγισω... Τι νά πω συγγνωμη στην δοιικηση του φορουμ εαν και καταλαθος εγινα προσβλητικος
 
Παρακαλούμε να σταματήσουν οι προσωπικές αναφορές.
Όποιος χαρίζει κάτι, μπορεί να επιλέξει σε ποιον θα το χαρίσει χωρίς να τηρήσει σειρά προτεραιότητας ή άλλο κριτήριο αντικειμενικότητας.
Δεν είναι δημόσια αρχή, μια ιδιωτική, ευγενική, φιλική παροχή είναι.
Η αναφορά περί προσβλητικών χαραχτηρισμών δεν αφορούσε εσένα αλλά το συγκεκριμένο post του ermispt αλλά αν συνεχιστεί η συζήτηση σε αυτό το επίπεδο, θα σε αφορά επίσης.
 
Μαρια δεν καταλαβες. Μου γραφει το απογευμα θα ειναι εκ2ι ενω το εδωσε στον αλεξ. Με κοροιδεψε. Εγω πηγα 4 φορες στα κτελ και ζηταγα δεμα. Του εδωσα τα στοιχεια μου και ολα.
 
Γιάννη μου μπορεί να ταλαιπωρήθηκες από κακή συνεννόηση αλλά να σε κοροϊδέψει γιατί; Ποιο το όφελος;
Αυτές οι παρεξηγήσεις μόνο π. Μ. Παρακαλώ. Δεν αφορά το φόρουμ.
 
Ναι οκ αλλα οχι οτι δεν ξερω να διαναζω και να γραφω. Δεν νομιζω οτι γραφηκε εδω για να λεει τετοια
 
Μήπως μπορείς να μου το στέλνεις Γιατί έχω ψάξει όλη τη Θεσσαλονίκη και δεν έχει πουθενά

Μπορείς να μου το στείλεις έχω cockatiel

Γίνεται να μου το δώσεις;
 
Μήπως μπορείς να μου το στέλνεις Γιατί έχω ψάξει όλη τη Θεσσαλονίκη και δεν έχει πουθενά

Μπορείς να μου το στείλεις έχω cockatiel

Γίνεται να μου το δώσεις;

Φίλε διάβαζε και κανένα post εκτός απο τον τίτλο! Έχει δοθεί πριν από 2 χρόνια!

Ο alex προηγείται. Ηδη συνεννοηθήκαμε και
θα του το στείλω.
Το θέμα κλείνει. Και πάλι συγνώμη για το
μπέρδεμα.
 
Ζήτω συγνώμη για την ενόχληση ξέροντας πως το harness έχει δωθεί θα ήθελα αν μπορουσατε να μου πείτε πού μπορώ να βρω ένα αλλο για τον coco (ringneck). Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σας και καλό καλοκαίρι
 
Ζήτω συγνώμη για την ενόχληση ξέροντας πως το harness έχει δωθεί θα ήθελα αν μπορουσατε να μου πείτε πού μπορώ να βρω ένα αλλο για τον coco (ringneck). Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σας και καλό καλοκαίρι
Ο coco τι ηλικία έχει; Είναι ήδη συνηθισμένος σε εφαρμογή harness?
 
Ζήτω συγνώμη για την ενόχληση ξέροντας πως το harness έχει δωθεί θα ήθελα αν μπορουσατε να μου πείτε πού μπορώ να βρω ένα αλλο για τον coco (ringneck). Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια σας και καλό καλοκαίρι

Μια αναζήτηση στον γουγλη πάντα βοηθάει. :)
https://the-petstore.gr/index.php?dispatch=categories.view&category_id=295
 
Back
Top