Χαρίζω Χαρίζω τον παπαγάλο μου

Δεν έχει και ιδιαίτερη σημασία βέβαια όσο ζει το καθένα αρκεί να περνάει καλα


Σιγουρα αλλα καλο ειναι να ειναι σαφες γι αυτον που θα το υιοθετήσει, για να ξερει τι αναλαμβανει και για ποσο :)
 
Γεια σας, έχω ένα παπαγάλο αρσενικό είναι 11 χρόνων μεσαίου μεγέθους και θελω να τον χαρίσω σε κάποιον που έχει παπαγάλο η αγαπάει τους παπαγάλους. Τον έχω 9 χρόνια βγαίνει από το κλουβί μόνος του κάθεται ωραία και ήσυχα αλλά επειδή τον πήρα 3 χρόνων περίπου δεν μπόρεσα να καταφέρω να τον πλησιάσω και να τον αγγίζω .λογω του ότι πλέον είμαστε 4μελης οικογένεια δεν μπορώ να τον κρατήσω άλλο λόγω χώρου. Είναι η παρακάτω ράτσα η φωτογράφο είναι αρχείου. Είναι απόλυτα υγιείς και τοσα χρόνια δεν κολησε το πραμικρο.

View attachment 66958
Καλησπέρα σας. Ενδιαφερομαι για τον συγκεκριμένο παπαγάλο. Μενω Αθήνα. Εαν έρχεται Αθήνα.;
 
Καλησπέρα σας. Ενδιαφερομαι για τον συγκεκριμένο παπαγάλο. Μενω Αθήνα. Εαν έρχεται Αθήνα.;

Eλίζα μπήκες σε ένα φόρουμ, ούτε καν συστήθηκες και πήρες σβάρνα ότι χαρίζεται ανεξαιρέτως του είδους και το ζητάς; Με ποια λόγική περιμένεις κάποιος να σου χαρίσει ένα ζώο που φροντίζει;
 
Eλίζα μπήκες σε ένα φόρουμ, ούτε καν συστήθηκες και πήρες σβάρνα ότι χαρίζεται ανεξαιρέτως του είδους και το ζητάς; Με ποια λόγική περιμένεις κάποιος να σου χαρίσει ένα ζώο που φροντίζει;
σε ευχαριστώ με εβγαλες από την δύσκολη θέση να την απαντήσω ...
 
το να αποχωριζεσε ενα φιλαρακο μετα απο χρονια ειναι δυσκολο αλλα και δυσκολοτερο να τον δινεις και να πηγενει καπου που να μην μαθενεις νεα του! αρα θα ελεγα να επιλεγει καποιος που να εχεις μετα απικοινωνια μαζι του ωστε να μαθενεις νεα του
 
Back
Top