ΧΑΡΙΣΤΗΚΕ Χαρίζω το κοκατίλ μου, θηλυκό 2,7 ετών

@cockatielucky Καλά είναι κούκλα δεν το συζητώ...Ο Σπύρος θα τρελαθεί άμα τη δει 😍
😍 Δεν το πιστευω βρηκαμε νυφη για τον Σπυρο (κοκατιλ)😉😊 Με το καλο να ερθει κοντα σου😍
1 χρονο, το ψήσιμο απέδωσε 😍καρπούς 💞 Γιώργο άρχισε τις ετοιμασίες!
Πολυ χαρηκα! 😍
Μετά θα έχουμε νέο κύκλο συζητήσεων όμως ε; Μην εξαφανιστείτε...από ζευγαρώματα, υγρά ασβέστια για το θηλυκό κτλ δεν ξέρω την τύφλα μου.
 
Έγινε η πρώτη γνωριμία λίγο πριν τον ύπνο...
Μετά από την τηλεκπαίδευση ήρθε και το τηλεσυνοικέσιο 😅, με το καλό το ζευγάρι να βρεθεί μαζί !
 
@fortunatos 😄
αφού βρηκάμε το καινουργιο σπιτάκι της Σελένας, μπορεί να μου πει κανείς πως βαζουμετην ένδειξη οτι η αγγελία εκλεισε? (δε το βρησκω) και οι αρραβώνες ολοκληρώθηκαν!
 
καλησπέρα σε όλους! ανανεώνω την αγγέλια επειδή οι αρραβώνες της Σελενας και του Σταυρου δεν καταληξανε σε γάμο...
ισχύουν ολα τα παραπάνω που εχω γράψει στην αγγελια, μονο που τωρα ειναι 3,5 ετων . θα δωθει ΜΟΝΟ σε άτομο που εχει αρσενικο κοκατιλ.
 
@takis1964 δυστυχως δεν μπορεσε να ερθει στη θεσσαλονικη. "εμπλεξε" με το δΙδακτορικο, ηταν να το παραδωσει μεχρι τελη σεπτεμβριου. εχω μιλησει μαζι του αρκετες φορες. τελευταια φορα αρχες σεπτεμβρίου που επικοινωνησαμε, ειπε πως θα τηλεφωνησει σε περιπτωση αν ερχοταν ενας φίλος του τουλαχιστον , για δυο τρεις μερες, θα την επαιρνε μαζι του, αλλα δεν ξαναπηρε. και εγω δεν θελω να γινω πιεστικη και ενοχλητικη... περιμενα ισως μπει εδω στο σαιτ, αλλα δεν εμφανιστηκε. φυσικα στεναχωρεθηκα, γιατι θα πηγαινε το παπαγαλακι σε ΠΟΛΥ καλα χερια 😞

τωρα ειδα την ερωτηση.. απομακρυσμενα ηταν για λιγο μεχρι να μαθει ο ενας την αλλη. αλλα το αρσενικο την εχει μονο για "φιλαρακι", ενω η σελενα θελει να ζευγαρωσει. παντα τον παρακαλαει, αλλα τιποτα. για αυτο το λογο οσο ειναι μικρη, θελω να βρει το ταιρι της. την λιπομαστε εγω και ο συζυγος. αλλιως θα την κρατουσα
[automerge]1637777206[/automerge]
απο την αλλη φοβαμαι μη στεναχωρηθει το αρσενικο αν μεινει χωρις την θυληκια, μηπως την συνηθισε. αν και θα ασχοληθω πολυ μαζι του φυσικα το πρωτο καιρο
 
Τελευταία επεξεργασία:
@takis1964 δε θα δωσω και τα δυο. θα κρατησω τα αρσενικο (το εχω πολλα χρονια). θα δωσω μονο τη θυληκια , η οποια ειναι ακομη μικρη, και προλαβαινει να βρει το ζευγαρι της💞,. το αρσενικο που θα δειξει το ενδιαφερον του. αλλιως ειναι κριμα να ειναι ετσι συνεχεια και να παρακαλαει. ας παει εκει οπου θα ειναι ευτυχισμενη! το κανονισα ηδη. θα παρακολουθω την γλυκουλα μου στις φωτογραφιες.θα εχει και αλλη παρεα, και χαιρομαι για αυτο, αφου ετσι εμαθε απο μικρη!
[automerge]1638214591[/automerge]
θα την δουμε και εδω πιστευω! περιμενω πως και πως να κανει επιτελεους μωρα να τα δω
 
λοιπον, το γλυκο μου ομορφο κοριτσακι δωθηκε! στα πολυ καλα και εμπιστα χερια. χθες πηγε στο καινουργιο της σπιτι που εχει παρεα και αλλα παπαγαλακια,και θα βρει επιτελους το ταιρι της ! 😍
μας λειπει πολυ, αλλα η σκεψη πως θα ειναι εκει πολυ καλυτερα με τοσο ωραιες παρεες, μας δινει χαρα!
 
Back
Top