Αγορά Χαριζεται ιγκουανα

sophia pj.

PB Member
Εγγραφή
31 Ιαν 2007
Μηνύματα
968
Πόλη
Πειραιάς
Χαριζεται θηλυκο ιγκουανα.. Με ολα της τα προικια.Ακουει (λεμε τωρα) στο ονομα Σουζι.. Ειναι 1 μετρο και κατι. Εχει καλη συμπεριφορα.. (ειναι κοριτσι απο σπιτι) :D.. Και... Μονο σε ατομο που εχει πειρα με ερπετα!
Χορτοφαγο ειναι!😎(😀!)...
 

Συνημμένα

  • IMG_0027.webp
    IMG_0027.webp
    25,7 KB · Προβολές: 785
  • IMG_0040.webp
    IMG_0040.webp
    62,7 KB · Προβολές: 799
  • Like
Αντιδράσεις: lizard
Μεγαλωνει και αλλο "λιγο"..φτανει μεχρι 1,80εκ. σε μηκος και μετα αρχιζει να μεγαλωνει σε μεγεθος-ογκο. Το δινω γιατι θελει χωρο... Και δεν εχω αυτη την πολυτελεια. Την εχω 7 μηνες..συχνα την αφηνω να κοβει βολτες μεσα στο σπιτι.Λατρευει τα ψηλα μερη... Την ζεστη.. Τον ηλιο και να πλατσουριζει στο νερο.
 
σοφια μου μακαρι να ειχα κ γω χωρο κ θα την ηθελα τη σουζι!

ποσο μαλλον οταν ειδα τη φωτο με το πληκτρολογιο απο το playstation... Θα χα κ αντιπαλο...😀!
ελπιζω να βρεθει καποιος που να την αγαπησει! Μην τη δωσεις οπου κ οπου!
 
  • Like
Αντιδράσεις: zxvt
Ki ego thimame ithela trela na paro mia mikroula iguana...meta diavaza oti megalonoun toso poli kai ksanaskeftika :)
7yroldmaleiguanampy9.th.jpg
 
Ευχαριστω με υποχρεωσατε! Χ😀.. Και ενας μουστερης να την ηθελε μαλλον μου τον τρομαξες Πωλινα (με ωμεγα)...χ😀!
 
αγκαλια ενα δεινοσαυρο;
Σοφια τοσο μεγαλη εισαι;
πως τον κρατησες ζωντανο τοσα χρονια;
προιστορικη γρια η σοφια.
απο την εποχη των παγετονων οι ανθρωποι αγαπουσαν τα ζωα.
 
Λοιπόν Σοφία, βρέθηκε ο γενναίος που θα υιοθετήσει το ιγκουάνα σου;:D

Για να το κανουμε πιο ενδιαφέρον, ο γενναίος που θα το τολμήσει θα παρει και κέρασμα σοκαλατάκια χειροποιητα, συνταγή: Στους φίλους της μαγειρικής και όχι μόνο!:D
 
Δημητρη κακιασμενο.. Μαυριδερο.. Εγω μπορει να ειμαι προιστορικη γρια. Εσυ ομως ανηκεις στα μονοκυτταρα.. Πολυ πριν απο μενα και τους δεινοσαυρους. Ναι Ζινα εχω καποιους υποψηφιους.Αλλα θελω να παει σε ατομο που να γνωριζει τις ιδιαιτεροτητες αυτων των ομορφων ζωων.Αντε μην μου κολλατε γιατι θα ανεβασω φωτο που ειναι αγκαλιτσα μου! Χαχχαχχαα!
 
sofia εδω μεσα δυσκολα θα βρεις καποιον που να του αρεσουν τα ερπετα γιατι λιγο πολυ ολοι με πτηνα εχουμε λοξα.
βρες φορουμ με ερπετα και βαλτο και εκει γιατι εκει και πιο ευκολα θα βρεις καποιον αλλα και πιο ειδικό στα ερπετά.
 
Οχι δεν ειναι.. Αλλα αν το παρει ο Μητσος..''μαυρο'' θα γινει.. Με ασπρες ριγες ισως! 😀! Σας ευχαριστω... Μου ειναι δυσκολο να την "ξεφορτωθω".. Αφενως γιατι λιγοι την θελουν.. Και αφετερου γιατι δεθηκα μαζι της.
 
αν την δινεις σε ζωοφιλο "ποντικο" με πολυ χωρο και με γνωση στα ερπετα{εχω αλλα 3 ερπετα,2 φιδια κα ιεναν χαμαιλεων}ευχαριστως να την υιοθετησω
 
Back
Top