Αγορά Χαριζεται ιγκουανα

sophia kalispera, eimai o apostolis, endiaferomai gia to iguana, eixo asxolithei kai palaiotera me ta iguana! an den to exeis dosei parakalo epikoinonise mazi mou euxaristo!
 
Σε ευχαριστω πολυ Αποστολη (και τα υπολοιπα παιδια) για το ενδιαφερον.. Αλλα την Σουζι την εχω δωσει. Εψαξα πολυ καιρο για καποιο ατομο με γνωσεις, αγαπη, μερακι και ημουν πολυ τυχερη μια και η νεα της ιδιοκτητρια ειναι μια "μανιακη" φιλοζωη με πολλα αλλα ζωα και μελος του ΕΚΠΑΖ.Λογω της εργασιας της την βλεπω συχνα και εχω τακτικα νεα της ''μικρουλας'' μου σαυριτσας.
 
σοφια αν δεν βρηκες να την δωσεις ειναι ενας φιλος μου που ενδιαφερετε να να την παρεια ειναι ηπειρωτης απο αρτα και του αρεσουν πολυ τα ιγκουανα. του ειπα οτι ειναι μεγαλη αλλα αυτος δεν καταλαβαινει τιποτα.
 
σοφια αν δεν βρηκες να την δωσεις ειναι ενας φιλος μου που ενδιαφερετε να να την παρεια ειναι ηπειρωτης απο αρτα και του αρεσουν πολυ τα ιγκουανα. του ειπα οτι ειναι μεγαλη αλλα αυτος δεν καταλαβαινει τιποτα.

Σε ευχαριστω πολυ Αποστολη (και τα υπολοιπα παιδια) για το ενδιαφερον.. Αλλα την Σουζι την εχω δωσει. Εψαξα πολυ καιρο για καποιο ατομο με γνωσεις, αγαπη, μερακι και ημουν πολυ τυχερη μια και η νεα της ιδιοκτητρια ειναι μια "μανιακη" φιλοζωη με πολλα αλλα ζωα και μελος του ΕΚΠΑΖ.Λογω της εργασιας της την βλεπω συχνα και εχω τακτικα νεα της ''μικρουλας'' μου σαυριτσας.


το λεει ξεκαθαρα νομιζω οτι δοθηκε!:)
 
ego pantos koukla m tha to ithela..
exo peira me erpeta gt prosexo enos filou m. exo foto sto facebook!
to mono thema einai i mana m dioti an mathei pos einai 1 metro tha figei apo to spiti! 😀
 
Αφου εχει πλεον δωθει... Το θες η δεν το θες..:D

Οσο αυτο για την μητερα σου δεν το χα σκεφτει... Θα το επιχειρισω στην δικη μου!:D
 
ego pantos koukla m tha to ithela..
exo peira me erpeta gt prosexo enos filou m. exo foto sto facebook!
to mono thema einai i mana m dioti an mathei pos einai 1 metro tha figei apo to spiti! 😀
😕 Καλα ουτε το προηγουμενο μηνυμα δεν διαβασες; Εχει δωθει εδω κ κατι μηνες... 😀
 
geia sou sofia eida oli tin sizitisi pou exeis edw me tous filous...egw tha ithela para polu na parw tin souzi sou...to thema einai stin apostasei egw eimai apo drama..exw katastima me axesouar k pluntirio aytokinitwn k thelw na tin exw sto magazi...exw ena enidreio 400litrwn me ola ta axesouar pou xreiazontai gia tin frontidda tis souzis...perimenw apantisi sou
 
Σε ευχαριστω πολυ Αποστολη (και τα υπολοιπα παιδια) για το ενδιαφερον.. Αλλα την Σουζι την εχω δωσει
@ kostas_drama

Η αγγελία δεν ισχύει. Λεπτομέρειες στο post #22
 
Μηπως καλυτερα να κλειδωνονται οι αγγελιες που δεν ισχυουν; Το οτι δεν ισχυεο πλεον η συγκεκριμενη αγγελια εχει γραφτει τοσες φορες και ισως μερικα μελη κυριως νεα δεν το βλεπουν απο τον ανθουσιασμο τουςΜια προταση κανω. 🙂
 
Μηπως καλυτερα να κλειδωνονται οι αγγελιες που δεν ισχυουν?Το οτι δεν ισχυεο πλεον η συγκεκριμενη αγγελια εχει γραφτει τοσες φορες και ισως μερικα μελη κυριως νεα δεν το βλεπουν απο τον ανθουσιασμο τουςΜια προταση κανω. 🙂
καλυτερα δεν λες τπτ(!)
εδω, το ιγκουανα κοντευει να αποκτησει.. Τρισεγγονα κ ακομα το ζητανε 😛
 
Το ιγκουανα εθεαθη στο ελικοπτερο μαζι με τον Παλαιοκωστα, οποτε εχει δωθει.
 
Back
Top