Αγορά Χαριζονται Γκλοστερ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης dimitris
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
για ποσα καναρινια μιλαμε αν θελεις μπορεις να μου δωσεις ενα.
 
Το Σαββατο ειχα την χαρα να γνωρισω απο κοντα τον Δημητρη και να μου δειξει το εκτροφειο του! Και θελω να των ευχαριστησω πολυ για τα 2 πουλακια που μου εδωσε
 
ευχαριστω τον κυριο Δημητρη για το gloster που μου χαρισε και τις πολυτιμες συμβουλες του.
 
Με τη σειρα μου θα ηθελα να ευχαριστησω και γω τον φιλο Δημητρη για τον καναρο που μου χαρισε και να του πω οτι δειχνει αρκετα χαρουμενος κοντα στην καινουργια (ασθενους φιλου) παρεα που βρηκε!
ΝΑ ΤΟΝ ΣΥΓΧΑΡΩ κιολας γιατι μεσα απο αυτη την κινηση του εδωσε την ευκαιρια σε αρκετα νεα παιδια αποτι φαινεται να ασχοληθουν με τους αγαπημενους φτερωτους μας φιλους
 
Συγχαρητήρια κύριε Δημήτρη πολύ ωραίο αυτό που κανατε
δώσατε χαρά και βοήθεια σε πόλους νέους στον χορό και
λογικά μελλοντικούς εκτροφής.
 
Φίλη το ξέρεις ότι το κουμάσι μου είναι και δικό σου.
Τα πουλιά μου πουλιά σου.
Όταν αποφασίσεις να παρατήσεις τα μπαλάκια του τένις στα έστειλα
 
Φιλε Δημητρη μακαρι να ημουνα Αθηνα (ειναι η πρωτη φορα που το λεω αυτο και μαλλον η τελευταια) Ωστοσο χαιρομαι παλι και για σενα και για αυτους που αποχτησαν τους μικρους τυπακους. Μπραβο σου.
 
Θα ηθελα να ευχαριστησω και εγω τον κυριο Δημητρη για το πανεμορφο gloster που μου χαρισε και για τις συμβουλες που μου εδωσε.
 
Κυριε δημητρη σας συγχαιρω γιαυτην σας την κινηση αλλα ατυχη νιωθω ☹μιας και δεν ειμαι Αθήνα αλλα Θεσσαλονίκη... Τυχεροι οσοι παρελαβαν απο εσας τους μικρους φτερωτους μας φιλους
 
μπραβο Δημητρη πολυ καλη κινηση και ας μην προλαβα λιγοι ανθρωποι κανουν τετοιες κινησεις και παλι μπραβο
 
Να ευχαριστησω και εγω με την σειρα μου τον Δημητρη
για το γκλοστερ που μου χαρισε και την επικοδομητικη συζητηση που ειχαμε
σχετικα με τα καναρινια και οχι μονο

ΜΦΧ
Πανος
 
Κυριε Δημητρη να σας συγχαρω γι αυτη σας την κινηση. Ειστε παρα πολυ καλος ανθρωπος. Να ενημερωσω τους φιλους οτι ημουν απο τους πρωτους που πηρα ενα υπεροχο γκλοστερ απο τον κυριο Δημητρη. Τα αλλα που μου εταξες ακομα τα περιμενω.Φιλακια Μητσακο μου.
 
Eρινα ειμαι σιγουρος οτι θα σου δωσει ο Δημητρης ενα γκλοστερ. Ειναι πολυ καλος και γλυκος κυριος ο Δημητρης.
 
κανω οτι δεν διαβαζω, κατι εχω στα ματια μου τωρα τελευταια.
την καινουρια σοδια θα την ΧΑΡΙΣΟΥΜΑΙ τελος σεμπτεμβριου.
 
Back
Top