Αγορά Χαριζονται Γκλοστερ

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης dimitris
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
😀, μυαλό δεν βάζεις εσύ!
Τί χούι κι'αυτό,θα σε εκτελέσουν οι πετσοπάδες καμμιά ώρα.😛
 
οταν εξεφρασα ανησυχια περυσι για το τι θα τα κανω τοσα πουλακια που γεννηθηκαν, ο Δημητρης μου ειπε:" Οταν τα χαριζεις, παντα βρισκεις να τα δωσεις," κι εχει απολυτο δικιο!
 
ακου να γελασεις για το πως το σκευτωμαι.
οποιο χομπι και να εχεις πρεπει συνεχεια να πληρωνεις χωρις να περνεις ενα ευρω πισω.
πες πως εχω 15 ζευγαρια απο 6 πουλια το ζευγαρι μας κανουν 90 μικρα.
εαν τα παω σε πετ σοπα το πολλυ που θα μου δωσει ειναι 12,00 χ 70 μικρα, να κρατησω και εγω κανενα να εχω μας κανει 840,00 .
ΠΛΑΚΑ μου κανεις να δωσω εγω τα μωρακια μου που τα μεγαλωσα σχεδον στο χερι για 840 ευρω
καλα δεν περναει απο το μιαλο μου ουτε καν να πουλισω σε ανθρωπο πουλι, δεν το σκευτομαι καν.
ετσι τα χαριζω και περνω ενα ευχαριστω για πληρωμη που κατα την γνωμη μου ειναι οτι καλιτερο οτι ποιο ανθρωπινο να βλεπεις την χαρα του αλλου.
 
παιδια, εκτος του οτι εμενα τα εψαλλε στην γνωριμια μας ο δημητρης, εκτος του οτι εινα ιπολυ φιλικος, με τον τροπο του οα καθεις, ειναι και πολυ αναλυτικος σε αυτα που λεει, κα ιπιστεψτε με ξερει πολλα, ας ειναι μετριοφρων κα ιλιγο αποτομος καμια φορα, κατα βαθος εινα ι ΠΑΙΔΙ
 
😀 O MITSOS pedi , MITSAKO THELIS KARAMELITSES ;
OXI O MITSOS DEN INE PEDI INE KE G@o ta pedia
 
Συμφωνο με τον κ.gozi... Ο κ. Δημητρης ειναι γ**** τα παιδια.. Τωρα για καραμελιτσες εχω καποιους ενδοιασμους! Ισως κανενα παστελακι... Καμια σοκολατιτσα!
 
αστους λευτερι να λενε ( με ζηλευουν γιατι ειμαι μελαχρινο)

δεν λες καλυτερα κοντοσουβλια να ειμαι ποιο ωραια.
 
παντωσ μπραβο σου! Σπανιζουν ανθρωποι σαν κι εσενα...
 
καλησπερα κ απο εμενα. Ενδιαφερομαι κ γω για κανενα γκλοστερακι αν υπαρχει ακομη
 
παιδια καλησπερα ας μην φερνουμε το κυριο Δημητρη σε δυσκολη θεση. Ειμαι σιγουρη πως αν υπαρξει κατι θα μας ενημερωσει. Εξαλου επειδη εκανα και εγω το ιδιο λαθος... Το post αυτο εχει δημοσιευθει παρα πολυ καιρο! 🙂
 
Τυχεροί Αθηναίοι. 😡Εδώ στην Β. Ελλάδα δεν χαρίζει κανένας;:)Φίλε αν είμουν προς Αθήνα σίγουρα θα ερχόμουν να πάρω ένα. 😉
 
Καλησπέρα,

Δηλώνω ενδιαφέρον..Άν υπάρχουν ακόμη διαθέσιμα, παρακαλώ ενημερώστε με.

Ευχαριστώ,

Βασίλης
 
και ολα να τα χαριζα παλι δεν θα εφταναν για ολους.
τα καινουργια τον ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ
Τωρα τα μεγαλωνω.
 
Back
Top