Γενικά Ψάχνω για μωρά στρουθοκαμηλάκια

εγώ μπορώ να σου βρω αν θέλεις για τον μπαμπά της φίλης σου! Ξέρω αρκετές μονάδες! Το θέμα που με προβληματίζει είναι το εξής! Γιατί θέλει μόνο ένα! Το βλέπει σαν κατοικίδιο; Είναι σίγουρος; Μάλλον δεν γνωρίζει... Αν αυτό το μικρό μεγαλώσει ξέρεις τι θα γίνει; Και σε τι χώρο θέλει να το βάλει;
 
οχι δεν θελει μονο ενα θελει αμα γινεται ζευγαρι αλλα επειδη τα θελει μωρα σιγουρα δεν θα ξερει το φιλο... Δυο θελει προς το παρον για να δει αν μπορει να τα καταφερει. η φιλη μου ζει σε ενα χωριο στη Μυτιληνη και εχουν παρα πολυ χωρο για να τα βαλει, το καλοκαιρι θα παω διακοπες εκει και θα ηθελα να του τα φερω εχει τρελα με αυτα
 
Marilenaki αν θες μπορώ να ρωτήσω και να σε ενημερώσω! Θα αναλλάβεις εσύ τη μεταφορά τους όπου και αν βρίσκεται η μονάδα; Εγώ απλά θες να ρωτήσω τιμές;
 
αμα ειναι ευκολο γιατι δεν το χω ξανακανει ναι αμα γινεται... αλλα πρωτα θελω να ρωτησεις τιμες να του πω του ανθρωπου..

για μωρα με ενδιαφερει
 
εχω υποψιν μου ενα μαγαζι στη Θεσσαλονίκη, απο εκει που πηρα 2 απο τα παπια μου που μου ειπε οτι ειναι εισαγωγεας αγριων και ημερων ζωων και προμηθευει πολλα απο τα αλα μαγαζια. Μαλιστα μου ειπε οτι μπορει να φερει απο σκιουρακι εως ελεφαντα (μου εδειξε και φοτο με ελεφαντες που εχει φερει) αυτος υποθετω μπορει να βρει στρουθοκαμηλακια. Αν θεσ σου δινω το ονομα και το τηλ.
 
φερνει τα παντα. Οταν πηγα εμεινα με το τι ειχε. ειχε 3 ειδη περδικασ . Πολα ειδη φασιανου. Ορτυκια διαφορα χρωματιστα. Παπαγαλουσ μικρα πουλια, σειρεσ με ειδη περιστερια ημερα και αγρια τρυγωνια φασεσ και κατι χηνεσ εγυπτου αγριεσ μικροσωμεσ λεγεται κονδωρ και ειναι σε ενα παραδρομο τησ οδου δενδροποταμου κοντα σε κατι αθλητικα κεντρα.
 
δεν ειναι σαν κανονικο πετ σοπ περισοτερο σαν παζαρι εμοιαζε αφου ολες οι κλουβες ηταν εκτοσ μαγαζιου κατω απο μια τεντα στο πεζοδρομιο. μαλλον εισαγωγεας ειναι. Αφηνω τηλ 2310759881
 
Back
Top