Γενικά Ψάχνω νέο σπίτι για το παπαγαλάκι μου

  • Θεματοθέτης Θεματοθέτης Έφη
  • Ημερομηνία Ημερομηνία
Θα τον αναλάμβανα με μεγάλη μου χαρά και τιμή! Το θέμα είναι ότι έχω αλλά 4 και μάλλον σε κίνδυνο θα τον έβαζα με τα δυο να είναι υγειονομικες βόμβες..συμφωνώ με τα παιδιά που δεν είναι της άποψης να βρεθεί ξαφνικά σε πάρκο. Απιστευτο στρες για το πουλί.. Και αμφίβολη η επιβίωση του. Ευχομαι τα καλύτερα για τον φτερωτό σου φιλαράκο..φαντάζομαι για να φτάνεις στο σημείο να τον δώσεις έχετε εξαντλήσει κάθε περιθώριο...


Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον. Πράγματι απ'ότι βλέπω δεν θα είναι καλό γι αυτόν (δεν γνωρίζω τόσα πολλά οπότε με ενημερώσατε πλήρως όλοι), άρα θα φροντίσω να πάει σε κάποιον που θα το προσέχει. Ναι, ειδικά μετά από τόσα χρόνια προφανώς δεν θέλουμε με τίποτα να τον δώσουμε...
 
Ευχαριστώ πολύ για το ενδιαφέρον. Πράγματι απ'ότι βλέπω δεν θα είναι καλό γι αυτόν (δεν γνωρίζω τόσα πολλά οπότε με ενημερώσατε πλήρως όλοι), άρα θα φροντίσω να πάει σε κάποιον που θα το προσέχει. Ναι, ειδικά μετά από τόσα χρόνια προφανώς δεν θέλουμε με τίποτα να τον δώσουμε...
Εφη παντως εγω θα το υοθετουσα με μεγαλη μου χαρα.σκεψου το.ψαχνω πολυ καιρο συντροφο για το κοριτσακι μου
 
Από το pet shop μας είχαν πει ότι είναι αρσενικό πάντως, αν και φαίνεται να ξέρεις αρκετά αφού τα καταλαβαίνεις από μια φωτογραφία. :)

Δεν θα τον άφηνα ποτέ μόνη μου να φύγει, απλά σκεφτόμουν μήπως με κάποιο τρόπο (χωρίς να ξέρω γι αυτό και ρώτησα) θα μπορούσε να γίνει κάτι.

Ευχαριστώ :)
Σκέψου το στα σαγόνια μία όμορφης γατούλας για να σε αποθαρρύνω, στο λέω κυνικά!
 
Εφη παντως εγω θα το υοθετουσα με μεγαλη μου χαρα.σκεψου το.ψαχνω πολυ καιρο συντροφο για το κοριτσακι μου

Ωραία, έχουμε λίγο καιρό ακόμα μέχρι να κανονίσουμε κι εμείς πώς ακριβώς θα έχει η κατάσταση (γιατί όπως ανέφερα θα λείπουμε αρκετά σε κάποιο καιρό), οπότε όταν χρειαστεί θα επικοινωνήσω μαζί σου 🙂

Ευχαριστώ 🙂
 
Ωραία, έχουμε λίγο καιρό ακόμα μέχρι να κανονίσουμε κι εμείς πώς ακριβώς θα έχει η κατάσταση (γιατί όπως ανέφερα θα λείπουμε αρκετά σε κάποιο καιρό), οπότε όταν χρειαστεί θα επικοινωνήσω μαζί σου 🙂

Ευχαριστώ 🙂
Εφη ευχαριστω παρά πολυ εγω. Και να ξερεις πως θα το προσεχω το ιδιο με την λινα μου κ θα ειναι ευτυχισμενο.σταματω αρα να ψαχνω αλλου κ περιμενω να επικοινωνησεις μαζι μου. Ευχαριστώ
 
Back
Top