Φροντίδα Ψάχνω οδηγίες συναρμολόγησης για Italgabbie menta

Ειρήνη μακάρι να μπορούσα να βοηθήσω αλλά και εγώ δεν έχω πιάσει κανένα ακόμα.
Επειδή με ενδιαφέρει αρκετά, όταν τελειώσεις με το καλό, μπορείς να κάνεις μια παρουσίαση;
 
@Irene chatzimichail Αυτο μου εστειλαν . Το εσπασα σε μικροτερα μερη αναγκαστικα. Ειχα αναφερει εννοειται μοντελο και art number
[automerge]1662362084[/automerge]
@Irene chatzimichail ξεχασα και αυτο για τα χωρισματα τα ενδιαμεσα.Sorry
 

Συνημμένα

Τελευταία επεξεργασία:
@φιλομαθης δεν έχω λόγια ,στο γράφω και εδώ ,είσαι απίστευτος πραγματικά!!!!! Περιμένω να μου έρθουν οι βίδες που ξέχασε να βάλει ο προμηθευτής και ξεκινάω 🥳🥳
[automerge]1662371349[/automerge]
@Geokilkis δεν πειράζει ,το ενδιαφέρον όλων των παιδιών με συγκίνησε πραγματικά....φυσικά και θα την παρουσιασω στημένη με τα ζευγάρια μου μέσα ♥️
 
Αν ισχυσει αυτο που μου μολις μου απαντησαν σε επομενο email ισως πλεον τα βρισκουμε τα εντυπα στο επισημο Site..







On Mon, Sep 5, 2022, 11:13 Info - italgabbie <[email protected]> wrote:

It is better for every additional request if you will write to Culpret so they can help you from your Country.

Thank you for cooperation

Good day!

φιλομαθης
I totally agree with you but the reason i initially contacted you directly was that i could not find the pdf document available neither on your official site nor on your reseller in greece or any other country. In any case i want to say thank you once again !!



From: Info - italgabbie <[email protected]>
Date: Mon, Sep 5, 2022, 12:36
Subject: Re[4]: Setup manual request
To: ΧΧΧΧΧΧ



Of course ΧΧΧΧ, I understand. Thanks for letting us know. We ask our manager to also include the assembly sheets of all products on the site.

At your disposal!

Θα βλεπω καθε μερα το site για τα manual. Και προσεξα και κοινοποιηση στον reseller εδω :-)
 
@mgerom Καλησπερα.Αυτη που αγορασε η @Irene chatzimichail ανηκει στην spices line (menta λεγεται) αν καταλαβαινω απο την απαντηση της εταιρειας (και την ονομασια του pdf) σε ερωτηση μου που τους ανεφερα το art number..Θα μπορουσαν να ειχαν πολυ πιο κατατοπιστικο site παντως ωστε να μην ψαχνεις για κατι τοσο απλο οταν εχεις πληρωσει ενα σεβαστο ποσο. Περιμενουμε παρουσιαση μολις την ετοιμασει σε καθε περιπτωση!
 
Back
Top